52950 Jens Harald Quistgaard, kaffeservis, 14 delar, svartglaserat stengods, "Flamestone", Dansk Design.

Ett extra kaffefat medföljer.
- Condition:Smärre bruksskick.
- Dimensions:Kopp diam: 5,5 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |