53951 Kakfat på fot och skål, nysilver.

- Condition:Bruksskick. Repor förekommer.
- Dimensions:Störst diam: 24 cm.
- Provenance:Hotel Kramer och Grand Hotel Malmö.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |