54246 Soppslev, silver/trä, 1873.

Graverad Augusta.
- Condition:Bruksskick. Slitage.
- Dimensions:Längd: 42 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |

Graverad Augusta.