54438 Kaffeservis, 13 delar, stengods, Bornholm, Söholm, Danmark.

- Condition:Smärre bruksskick. Repor förekommer.
- Dimensions:Kopp diam: 9 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |