54475 Väggur, trä/glas, Gloria.

Med nyckel.
- Condition:Bruksskick. Skador på krön. Nyrenoverat urverk.
- Dimensions:Höjd: 78 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |

Med nyckel.