54529 Cape, hermelin, 1940-tal.

- Condition:Bruksskick. 7 st sömmar har öppnat sig. Innerfoder har revor.
- Dimensions:Längd: 90 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |