54671 Lodregulator, trä, Gustav Becker, 1900-talets början.

Med nyckel.
Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.
- Condition:Bruksskick. Fästen till ena lodet är löst.
- Dimensions:Höjd ca 125 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |