54162 Taklampa, glas/mässing, 1900-talets andra hälft.

- Condition:Smärre bruksskick, liten spricka i glas (se bild).
- Dimensions:Höjd: ca 40 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |