55041 Bricka, kavel och hushållsvåg, trä/porslin/metall.

- Condition:Bruksskick. Ett nagg på kavel. Färgbortfall på våg.
- Dimensions:Längst: 45 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |