55157 Bordslampa, metall, Boréns, 1960/70-tal.

Ställbar skärm.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:Höjd på bild: ca 46 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |

Ställbar skärm.