55681 Golvlampa, metall, 2 ljuspunkter, 1900-talets slut.

Höj/sänkbara och ställbara lampor.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:Höjd: 120 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |