55973 Krus, 6 st, porslin/lergods, bl.a Gustavsberg.

- Condition:Bruksskick. Krackelering och missfärgning förekommer.
- Dimensions:Högst: 23 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |