57315 Takfotogenlampa, majolika, glasprismor, mässing, tidigt 1900-tal.

För 3 ljus.
- Condition:Bruksskick.
- Dimensions:Diameter: ca 43 cm. Höjd: ca 113 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |