57346 Glasservisdelar, 46 st, olivslipade.

32+14 st. Modeller och höjd kan variera.
- Condition:Smärre bruksskick. Ett glas med nagg på kant.
- Dimensions:Högst: 12 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |