57407 Fruktassietter och mustaschkopp, 11 delar, flintgods, bl.a Rörstrand, 1900-talets början.

- Condition:Smärre bruksskick.
- Dimensions:Diameter mustaschkopp: 8 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |