57491 Richard Ringström, ljusstakar, ett par, mässing, barockstil, Hälsingborg, 1900-talets första del.

- Condition:Smärre bruksskick.
- Dimensions:Höjd: 16 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |