57593 Allmoge, 4 delar, trä, 1800/1900-tal.

- Condition:Bruksskick. Stora asken går ej att öppnar helt.
- Dimensions:Högst: 16 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |