57732 Teservisdelar och assiett, 5 delar, porslin, Japan.

- Condition:Bruksskick. 2 st nagg på assiett. Dekorbortfall förekommer.
- Dimensions:Kopp diam: 9 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |