57738 Bestickservisdelar, 37 st, nysilver, ''Haga''.

- Condition:Smärre bruksskick. Repor förekommer.
- Dimensions:Kniv längd: 25 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |