60966 Tias Eckhoff, bestickservisdelar, 44 st, teak/rostfritt stål, ''Opus'', Lundtofte, Danmark.

- Condition:Smärre bruksskick. Repor förekommer.
- Dimensions:Längd kniv: 21,5 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |