61179 Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.

- Condition:Bruksskick. Rost förekommer. Skador i 2 rutor. Saknas 6 rutor.
- Dimensions:95x60 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |