61211 Matservis, 39 delar, flintgods, Royston, Johnson Bros, England.

- Condition:Bruksskick. Krackeleringar och slitage förekommer.
- Dimensions:Diameter mattallrik: 25,5 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |