61354 Edvin Ollers, glasservis, 66 delar, glas, "Elon", Kosta Boda.

- Condition:Bruksskick. Nagg på 2 glas.
- Dimensions:Högst: 13 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |