61358 Matservis, 34 delar, flintgods, ''Asiatic Pheasant'', Enoch Wedgwood, England.

- Condition:Smärre bruksskick. Krackelering och missfärgning förekommer.
- Dimensions:Störst diam: 25 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |