61731 Glasservis, 37 delar, Axel Peterssons glassliperi, Kosta, 1900-tal.

4+8+5+10+10 st.
- Condition:Gott skick. Ett vinglas med 2 st nagg.
- Dimensions:Högst: 15 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |