61828 Matservisdelar, 11 delar, plast, Marimekko, Zak! Designs.

- Condition:Bruksskick. Nagg på ett fyrkantigt fat. Repor förekommer.
- Dimensions:Störst diam: 38 cm.
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |