Last sold

61196
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
Final bid550 SEK

61193
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
Final bid450 SEK

61195
Ove Olson, olja på duk, signerad.
Final bid200 SEK

61194
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
Final bid225 SEK

61192
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
Final bid225 SEK

61191
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
Final bid250 SEK

61189
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
Final bid1,800 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK

61190
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
Final bid400 SEK

61186
Bijouterier, ett parti.
Final bid550 SEK

61185
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
Final bid250 SEK

61184
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
Final bid100 SEK

61183
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
Final bid150 SEK

61182
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
Final bid800 SEK

61181
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
Final bid225 SEK

61180
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
Final bid100 SEK

61179
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
Final bid800 SEK

61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Final bid150 SEK

61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Final bid150 SEK

61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Final bid600 SEK

61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Final bid400 SEK

61169
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
Final bid175 SEK

61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Final bid450 SEK

61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Final bid225 SEK

61168
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
Final bid100 SEK

61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Final bid450 SEK

61165
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
Final bid175 SEK

61164
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
Final bid200 SEK

61163
Matta, ull.
Final bid125 SEK

61162
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Final bid600 SEK

61160
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
Final bid350 SEK

61161
Vägskylt, A19 Älg, metall.
Final bid150 SEK

61159
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
Final bid400 SEK

61158
Odlingstunnel samt delar, metall/plast.
Final bid100 SEK

61156
Mikrovågsugn, FAR, D90D25ETL-T2.
Final bid125 SEK

61155
Ulf S Nilsson, litografi nr 231/360, signerad.
Final bid350 SEK

61154
Bordslampa, mässing/glas.
Final bid300 SEK

61153
Dalahästar, 5 st, trä, Mora.
Final bid500 SEK

61152
Trumset, bl.a Wesper.
Final bid800 SEK

61151
Handdukar, ett parti, linne.
Final bid400 SEK

61149
Herman Fogelin, skulptur, ''Bagdad Café'', stengods, signerad.
Final bid750 SEK

61150
Figuriner, 3 st, keramik, Bing & Gröndahl, Tengra och Lladro.
Final bid175 SEK

61147
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
Final bid350 SEK

61148
Högtryckstvätt, Nilfisk C125.3, samt tillbehör.
Final bid550 SEK

61146
Perukvas, porslin, Kina.
Final bid3,600 SEK

61145
Cykelkärra, metall.
Final bid600 SEK

61144
Väggställ, emalj, Kockums.
Final bid450 SEK

61143
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
Final bid225 SEK

61141
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
Final bid550 SEK
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.



