Halsband, armband, örhängen, 4 delar, bl.a bärnsten.
59625
Final bid500 SEK
Kopparföremål, 3 delar.
59624
Kopparföremål, 3 delar.
Final bid400 SEK
Armbandsur, dam, Omega Constellation.
59620
Final bid5,600 SEK
Fickur, 4 st, varav 3 st silver.
59623
Final bid1,000 SEK
Piedestaler, 2 st, keramik, 1900-tal.
59621
Final bid500 SEK
iPod Nano med hörlurar, Apple.
59614
Final bid300 SEK
Ulrica Hydman Vallien, skål och fat, glas, ''Hearts'', Kosta Boda, monogramsignerade.
59618
Final bid175 SEK
Ytterfoder, majolika, Mintons, England.
59617
Final bid150 SEK
Skålar, 4 st, keramik, allmoge.
59616
Final bid250 SEK
Käppar, 3 st, 2 st med silverhandtag.
59615
Final bid400 SEK
Dräktsmycke, metall, 1800/1900-tal.
59613
Final bid1,700 SEK
Armband, silver.
59612
Armband, silver.
Final bid950 SEK
Cykel, Nishiki Timbuk, 26 tum, 21 växlar.
59611
Final bid200 SEK
Kikare, skinn/mässing, Colomont Fab Paris.
59610
Final bid175 SEK
Anni Kertesz, skulptur, ''Ärtan'', keramik, monogramsignerad.
59609
Final bid250 SEK
Gräsklippare, batteridriven, 2x18V, Gardena.
59607
Final bid400 SEK
Fabian Lundqvist, litografi, signerad, 1961.
59606
Final bid225 SEK
GUCCI, pumps, stl 36½.
58800
GUCCI, pumps, stl 36½.
Final bid450 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
Åke Pettersson-Nåw, ''Vårdag'', litografi nr 134/310, signerad.
59604
Final bid100 SEK
Eduard Dressler, kavaj, storlek 54, ull.
59603
Final bid300 SEK
Göran Hahne, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
59602
Final bid125 SEK
Vas, fat m.m, ett parti, brons, Ystad-Brons.
59601
Final bid850 SEK
Vinylskivor, 42 st, 1980/90-tal, bl. a Prince, Billy Idol och Tina Turner.
59600
Final bid550 SEK
Munspel, 3 st, M. Hohner.
59599
Munspel, 3 st, M. Hohner.
Final bid175 SEK
Trädgårdsgrupp, trä, hopfällbara stolar, KWA.
59597
Final bid100 SEK
Rakknivar, 3 st, bl.a C.V. Heljestrand.
59598
Final bid125 SEK
Trädgårdsbänk, trä/metall.
59596
Trädgårdsbänk, trä/metall.
Final bid550 SEK
Vinylskivor, 42 st, heavy Metal, bl. a Slayer, Dio och Metallica.
59594
Final bid5,400 SEK
Pianolampor, 2 st, ställbara, gulmetall.
59595
Final bid100 SEK
Trädgårdsgrupp, 3 delar, metall, hopfällbar.
59593
Final bid300 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 2 st, osignerade.
59592
Final bid175 SEK
Ulf Stålhane, gicléetryck, 5 st, signerade, daterade 2013-15.
59591
Final bid100 SEK
Diorama, 2 st, olika material, samtida.
59590
Final bid225 SEK
Hasse Karlsson, akvarell, signerad, daterad 2022.
59589
Final bid900 SEK
Pendellampor, ett par, glas/metall, Frandsen, Danmark.
59587
Final bid300 SEK
Est1,000 SEK
Bonbonjär och skål med sked, tenn, Munka, 1900-tal.
59588
Final bid200 SEK
Resegrammofon, Lenco.
59586
Resegrammofon, Lenco.
Final bid150 SEK
Ljuskedja, "Olivkedja", Philips.
59585
Final bid200 SEK
Servisdelar, 10 st, emaljerad metall, Emalox, Norge.
59583
Final bid100 SEK
Bordslampa, mässing, 1900-tal.
59581
Final bid250 SEK
Takkrona med prismor, mässing/glas, 6 ljuspunkter, 1900-tal.
59578
Final bid500 SEK
Bok, Svenska Gods och Gårdar: Del IV, Skåne 1. Sydvästra Delen, 1936.
59580
Final bid600 SEK
Carl Fagerlund, takplafond, glas/mässing, 3 ljuspunkter, Orrefors.
59577
Final bid850 SEK
Est1,000 SEK
Taklampor, 3 st, glas/metall, samtida.
59569
Final bid700 SEK
Verner Panton, termokoppar, 8 st, porslin, Menu.
59576
Final bid300 SEK
59575
Final bid850 SEK
Est1,000 SEK
Anne Nilsson, ljusstakar, 2 st, glas, "Celeste", Orrefors.
59574
Final bid750 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad G. Ljung.
59568
Final bid125 SEK