59365
Keyboard, Casio CDP-230R, med tillbehör.
Final bid750 SEK

59360
Bänk, furu.
Final bid1,100 SEK

59364
Bordsdukar, 11 st, bomull.
Final bid450 SEK

59363
Klyvkilar, 9 st.
Final bid200 SEK

59362
Bordsdukar, 9 st, linne.
Final bid200 SEK

59361
Solsäng, ställbar, hopfällbar, metall/plast, "Casanova", Fiam.
Final bid800 SEK

59359
Te/kaffeservis, 32 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors.
Final bid200 SEK

59357
Anna Ehrner, champagneglas, 12 st, "Linie", Kosta Boda.
Final bid1,700 SEK
Est2,000 SEK

59350
Matbord, teak, 1900-tal.
Final bid1,400 SEK

59356
Ulrica Hydman Vallin, pokalglas och Kjell Engman, skål, signerad, Kosta Boda.
Final bid400 SEK

59355
Grästrimmer, Ryobi, och ogräsupptagare, Fiskars.
Final bid100 SEK

59354
Satsbord, 3 delar, krom/glas, 1900/2000-tal.
Final bid100 SEK

59353
Tennfat m.m, 29 delar, bl. a Ljung Uti Lund.
Final bid1,200 SEK

59351
Dockhus och möbler, ett parti, bl. a Lundby.
Final bid600 SEK

59352
Sängbord/sidobord, 2 st, teak, 1900-talets andra hälft.
Final bid650 SEK

59345
Kuddar, m.m, ett parti, 1900-tal.
Final bid300 SEK

59346
Kuddar m.m, ett parti, 1900-tal.
Final bid200 SEK

59348
Stegstol, med strykbräda, trä, 1900-tal.
Final bid600 SEK

59341
Fåtöljer, 4 st, trä/skinn, Göte Möbler, Nässjö.
Final bid3,200 SEK

59347
Snurrfåtölj, med utfällbart fotstöd, skinn/metall/trä, "Joker", Sintuva.
Final bid150 SEK

59344
Final bid200 SEK

59343
Elverktyg m.m., ett parti, bl.a Black & Decker.
Final bid200 SEK

59342
Ryamatta.
Final bid175 SEK

59339
Taklampa, metall/glas.
Final bid500 SEK

59340
Fiskeutrustning, ett parti, bl. a fiskerulle Ambassadeur 7000 CS Pro Rocket.
Final bid450 SEK

59338
Förvaringsburkar, 4 st, plast, Nilsjohan.
Final bid175 SEK

59337
Rolf Berg, tomtar m.m, 6 delar, keramik.
Final bid600 SEK

59336
Pubtavla, "Bensons Sports Equipment", målat trä.
Final bid250 SEK

59335
Julkrubba och figurer, 13 delar, trä, Bethlehem.
Final bid400 SEK

59334
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
Final bid200 SEK

59333
Michel Gamracyj, olja på duk, signerad.
Final bid150 SEK

59332
Oidentifierad konstnär, olja på duk, bronserad ram, otydligt signerad.
Final bid1,200 SEK

59331
Tord Leander Engström, olja på duk, signerad.
Final bid550 SEK

59330
Fiskfat, 2 delar, metall, Stelton, Danmark.
Final bid350 SEK

59329
Jacques Deperthes, litografi H-C, signerad, daterad 1978.
Final bid125 SEK

59328
Tobaksburk, porslin, Deco, Hälsingborg.
Final bid125 SEK

59327
Väggampel, smide, 1900-tal.
Final bid225 SEK

59326
Sigvard Ranelid, 2 st, olja, signerad, samt blandteknik, osignerad.
Final bid100 SEK

59325
Krus m.m, 6 delar, lergods, Elfstrand Keramik Sjöbo.
Final bid100 SEK

59323
Vaser och servisdelar, 11 st, porslin, Kina.
Final bid125 SEK

59322
Kandelabrar m.m, 5 delar, lergods, Elfstrand Keramik Sjöbo.
Final bid200 SEK

59320
Solstolar och regissörstol, 4 delar, trä/textil, hopfällbara, 1900-tal.
Final bid400 SEK

59321
Carin Backmarck, litografi nr 100/240, signerad, daterad -78.
Final bid300 SEK

59319
Krus, 3 st, keramik, bl.a Nymölle, Danmark.
Final bid200 SEK

59318
Matservis, 55 delar, porslin, ALP Lidköping, 1900-tal.
Final bid650 SEK

59316
Skulptur/brevpress, brons.
Final bid1,100 SEK

59317
Lövsug med kvarn, Garden.
Final bid200 SEK

59308
Tv, LG 55UR78006LK, med fjärrkontroll.
Final bid3,800 SEK