Keyboard, Casio CDP-230R, med tillbehör.
59365
Final bid750 SEK
Bänk, furu.
59360
Bänk, furu.
Final bid1,100 SEK
Bordsdukar, 11 st, bomull.
59364
Bordsdukar, 11 st, bomull.
Final bid450 SEK
Klyvkilar, 9 st.
59363
Klyvkilar, 9 st.
Final bid200 SEK
Bordsdukar, 9 st, linne.
59362
Bordsdukar, 9 st, linne.
Final bid200 SEK
Solsäng, ställbar, hopfällbar, metall/plast, "Casanova", Fiam.
59361
Final bid800 SEK
Te/kaffeservis, 32 delar, porslin, "Vinranka", Hackefors.
59359
Final bid200 SEK
Anna Ehrner, champagneglas, 12 st, "Linie", Kosta Boda.
59357
Final bid1,700 SEK
Est2,000 SEK
Matbord, teak, 1900-tal.
59350
Matbord, teak, 1900-tal.
Final bid1,400 SEK
Ulrica Hydman Vallin, pokalglas och Kjell Engman, skål, signerad, Kosta Boda.
59356
Final bid400 SEK
Grästrimmer, Ryobi, och ogräsupptagare, Fiskars.
59355
Final bid100 SEK
Satsbord, 3 delar, krom/glas, 1900/2000-tal.
59354
Final bid100 SEK
Tennfat m.m, 29 delar, bl. a Ljung Uti Lund.
59353
Final bid1,200 SEK
Dockhus och möbler, ett parti, bl. a Lundby.
59351
Final bid600 SEK
Sängbord/sidobord, 2 st, teak, 1900-talets andra hälft.
59352
Final bid650 SEK
Kuddar, m.m, ett parti, 1900-tal.
59345
Final bid300 SEK
Kuddar m.m, ett parti, 1900-tal.
59346
Final bid200 SEK
Stegstol, med strykbräda, trä, 1900-tal.
59348
Final bid600 SEK
Fåtöljer, 4 st, trä/skinn, Göte Möbler, Nässjö.
59341
Final bid3,200 SEK
Snurrfåtölj, med utfällbart fotstöd, skinn/metall/trä, "Joker", Sintuva.
59347
Final bid150 SEK
59344
Final bid200 SEK
Elverktyg m.m., ett parti, bl.a Black & Decker.
59343
Final bid200 SEK
Ryamatta.
59342
Ryamatta.
Final bid175 SEK
Taklampa, metall/glas.
59339
Taklampa, metall/glas.
Final bid500 SEK
Fiskeutrustning, ett parti, bl. a fiskerulle Ambassadeur 7000 CS Pro Rocket.
59340
Final bid450 SEK
Förvaringsburkar, 4 st, plast, Nilsjohan.
59338
Final bid175 SEK
Rolf Berg, tomtar m.m, 6 delar, keramik.
59337
Final bid600 SEK
Pubtavla, "Bensons Sports Equipment", målat trä.
59336
Final bid250 SEK
Julkrubba och figurer, 13 delar, trä, Bethlehem.
59335
Final bid400 SEK
Valerie Olsson Komstad, olja på duk, signerad.
59334
Final bid200 SEK
Michel Gamracyj, olja på duk, signerad.
59333
Final bid150 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, bronserad ram, otydligt signerad.
59332
Final bid1,200 SEK
Tord Leander Engström, olja på duk, signerad.
59331
Final bid550 SEK
Fiskfat, 2 delar, metall, Stelton, Danmark.
59330
Final bid350 SEK
Jacques Deperthes, litografi H-C, signerad, daterad 1978.
59329
Final bid125 SEK
Tobaksburk, porslin, Deco, Hälsingborg.
59328
Final bid125 SEK
Väggampel, smide, 1900-tal.
59327
Väggampel, smide, 1900-tal.
Final bid225 SEK
Sigvard Ranelid, 2 st, olja, signerad, samt blandteknik, osignerad.
59326
Final bid100 SEK
Krus m.m, 6 delar, lergods, Elfstrand Keramik Sjöbo.
59325
Final bid100 SEK
Vaser och servisdelar, 11 st, porslin, Kina.
59323
Final bid125 SEK
Kandelabrar m.m, 5 delar, lergods, Elfstrand Keramik Sjöbo.
59322
Final bid200 SEK
Solstolar och regissörstol, 4 delar, trä/textil, hopfällbara, 1900-tal.
59320
Final bid400 SEK
Carin Backmarck, litografi nr 100/240, signerad, daterad -78.
59321
Final bid300 SEK
Krus, 3 st, keramik, bl.a Nymölle, Danmark.
59319
Final bid200 SEK
Matservis, 55 delar, porslin, ALP Lidköping, 1900-tal.
59318
Final bid650 SEK
Skulptur/brevpress, brons.
59316
Skulptur/brevpress, brons.
Final bid1,100 SEK
Lövsug med kvarn, Garden.
59317
Lövsug med kvarn, Garden.
Final bid200 SEK
Tv, LG 55UR78006LK, med fjärrkontroll.
59308
Final bid3,800 SEK