Christina Ringsberg, "I duschen", etsning E.T, signerad, daterad -88.
59006
Final bid175 SEK
Fritz Kärfve, olja på duk, signerad.
59005
Final bid850 SEK
Bord, 2 st, trä/metall, 1900-talets andra hälft.
59004
Final bid500 SEK
Vinterförtält till husvagn, metall/plast, Zürich Größe 3.
59003
Final bid700 SEK
58140
Final bid2,200 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
Figuriner, 3 st, porslin, Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl.
57237
Final bid150 SEK
Herrcykel, 28 tum, 7 växlar, Monark.
58991
Final bid1,500 SEK
Bilbana, Scalextric, 2000-tal.
58999
Final bid225 SEK
Bilbana m.m, ett parti, Scalextric, 2000-tal.
58998
Final bid400 SEK
Windsorstolar, ett par, Kli Logatec, Slovenien.
58997
Final bid100 SEK
Vandringsryggsäckar, 3 st, bl. a Abu Garcia.
58996
Final bid100 SEK
Fiskedrag m.m, ett parti, i fiskelåda, Woodstream.
58995
Final bid450 SEK
Josef Frank, bordstabletter, 6 st, plast, "Svart Tulpan", Svenskt Tenn.
58994
Final bid1,000 SEK
Barncyklar, 3 st, Winther och X-zite.
58993
Final bid500 SEK
Fönsterbrädor, 4 st, sten.
58989
Fönsterbrädor, 4 st, sten.
Final bid150 SEK
Plåtburkar, ett parti.
58988
Plåtburkar, ett parti.
Final bid150 SEK
Kaffeskedar, silver, 5 st, "Carmen", 41 gram.
58987
Final bid450 SEK
Trädgårdsgrupp, 5 delar, trä, HDF Paulsson.
58986
Final bid1,000 SEK
Juldekoration, ett parti.
58985
Juldekoration, ett parti.
Final bid100 SEK
Tomtar, 5 st, keramik, 1900-tal.
58984
Final bid225 SEK
Tomte, keramik, 1900-tal.
58983
Tomte, keramik, 1900-tal.
Final bid250 SEK
Julgranskulor, spira m.m, ett parti, 1900-tal.
58982
Final bid300 SEK
Kassaskåp, metall, Diplomat 50.
58981
Final bid950 SEK
Teaterstolar, 3 st, textil/trä.
58979
Final bid400 SEK
Vykort, ett parti, bl.a julkort.
58980
Final bid400 SEK
Tekoppar med fat, 8 delar, porslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-tal.
58978
Final bid500 SEK
Ljusstakar och julkalender, 5 delar, bl.a mässing, 1900-tal.
58976
Final bid125 SEK
Cykel, 20 tum, 7 växlar, Hammer Sphere, med tillbehör.
58974
Final bid500 SEK
Bordslampa, omgjord penselvas, porslin, Kina, 1900-tal.
58973
Final bid125 SEK
Golfresväska, textil/plast, Fourth Dimension.
58971
Final bid100 SEK
Bordslampa, glas och metall, art deco stil, Globen AB.
58970
Final bid450 SEK
Seriemagasin, ett parti, bl. a Modesty Blaise, 1900-tal.
58969
Final bid125 SEK
Inversionsbänk, justerbar, metall/plast.
58968
Final bid225 SEK
Bang & Olufsen, TV, Beocenter AV5, samt fjärrkontroll. Beolink 1000.
58967
Final bid700 SEK
Ogräsbrännare, elektrisk, PEREL, obegagnad.
58966
Final bid200 SEK
Leksaksbilar m.m, ett parti, bl. a. Tomte Lerdal VW och Corgi Toys.
58962
Final bid400 SEK
Trehjuling, metall, Winther, och leksaksbil, trä.
58964
Final bid125 SEK
Tantalus med tre flaskor, ek/glas, 1900-tal.
58963
Final bid700 SEK
Högtalare, ett par, på hjul, Jamo dynamic d5, med kablar.
58961
Final bid1,700 SEK
Arbetslampa, samt 3 kablar.
58960
Arbetslampa, samt 3 kablar.
Final bid250 SEK
Snickar/hyvelbänk, 4 lådor, trä, Sjöbergs.
58955
Final bid800 SEK
Arkivskåp, 13 lådor, ek.
58952
Arkivskåp, 13 lådor, ek.
Final bid1,800 SEK
Säckvagn, metall.
58956
Säckvagn, metall.
Final bid175 SEK
Bang & Olufsen, högtalare, ett par,  RL 60.2 Modell 6513.
58954
Final bid125 SEK
Induktionshäll, Siemens, HMIVOIC.
58953
Final bid100 SEK
Bengt Orup, litografi 12/55, signerad.
58951
Final bid900 SEK
Est1,000 - 1,500 SEK
Lavoar, avlutad furu/marmor.
58949
Lavoar, avlutad furu/marmor.
Final bid1,100 SEK
Krus, 3 st, 3 stengods, 3 liter, Höganäs och Ystad.
58950
Final bid250 SEK