Last sold

58797
Räkskålar, 7 delar, glas, Reijmyre.
Final bid125 SEK

58796
Stånka, brännvinsankare och flugfångare, trä/glas, 1800-tal.
Final bid100 SEK

58795
Erik Jönsson, olja på duk, signerad.
Final bid225 SEK

58794
Väggpendyl, förgyllt trä, rokokostil, Westerstrand Töreboda.
Final bid100 SEK

58793
Väggpendyl, trä.
Final bid100 SEK

58792
Bordslampa, mässing.
Final bid300 SEK

58791
Fönster med karm, 12+2 st.
Final bid400 SEK

58790
Pipor och långpipor, ett parti.
Final bid200 SEK

58789
Fotogenlampa och elektrifierad fotogenlampa, metall/glas.
Final bid300 SEK

58788
Skivspelare, Thorens TD166 MkII.
Final bid600 SEK

58787
Uppläggningsfat, skålar m.m, ett parti, glas/keramik, bl.a Kosta och Egersund, 1900-tal.
Final bid100 SEK

58786
Fårskinn, Home Collection, Skinnwille.
Final bid200 SEK

58785
Klädhängare, teak/mässing, "Dekorativ", Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp.
Final bid700 SEK

58784
Blu-Ray/DVD-spelare, Panasonic DMP-BD75.
Final bid350 SEK

58782
Elljusstakar, 2 st, oxid, Victoria, Christmas Classics.
Final bid450 SEK

58781
Sågar, slipmaskin och obegagnad skyddsmask, bl.a Black & Decker och Metabo.
Final bid150 SEK

58780
Symaskin, Singer.
Final bid400 SEK

58779
Jordfräs, Mantis.
Final bid500 SEK

58778
Klädhängare, vägghängd, metall, IKEA.
Final bid400 SEK

58777
Äggkoppar, kryddkar m.m, glas/keramik, bl.a Ekeby, 1900-tal.
Final bid150 SEK

58776
Barnstol, trä, Nesto, Nässjö.
Final bid150 SEK

58775
Svets, Parkside PFDS 33B4.
Final bid300 SEK

58774
Multislip m.m, ett parti, bl.a Black & Decker.
Final bid225 SEK

58773
Tomtefar och tomtemor, figuriner med belysning, keramik.
Final bid125 SEK

58771
Bok, Gods och Gårdar, Skåne Västra Delen.
Final bid600 SEK

58770
Elljusstakar, ett par, smide, Luma.
Final bid450 SEK

58769
Barnstol, trä, Hokus Pokus,1900-talets andra hälft.
Final bid100 SEK

58768
Paketvåg, 60 kg, EOE 60K-2, Kern.
Final bid700 SEK

58767
Bordsdukar m.m, 12 delar, bl. a linne.
Final bid125 SEK

58766
Barnstol, fällbar, med hjul, trä, 1900-tal.
Final bid125 SEK

58765
Aina Stenberg, skålar och saftkanna, 4 delar, porslin, "Tomtejul", Rörstrand.
Final bid600 SEK

58764
Barnstol, fällbar, trä, 1900-tal.
Final bid100 SEK

58763
Aina Stenberg, matservisdelar, 25 st, porslin, "Tomtejul", Rörstrand.
Final bid3,700 SEK
Est1,500 SEK

58762
Börge Lindau, stol, björk/läder/stål, "Hövding", Oblado, Blå Station, Åhus.
Final bid600 SEK

58761
Mattor, 2+4 st, polyester/akryl.
Final bid100 SEK

58760
Aina Stenberg, kaffeservis, 22 delar, porslin, "Tomtejul", Rörstrand.
Final bid1,300 SEK
Est1,500 SEK

58759
Gryta, Skeppshult, gjutjärn/glas samt pastamaskin, metall.
Final bid150 SEK

58757
Piedestal, trä/sten, 1900-talets andra hälft.
Final bid150 SEK

58756
Antonio Citterio, stolar, ett par, plast/trä/textil, "Minni", Halifax.
Final bid100 SEK

58755
Åke Axelsson, karmstol, bok, textil, "Vaxholmaren", Gärsnäs.
Final bid1,100 SEK

58754
Projektor, Toshiba MT 200.
Final bid250 SEK

58753
Tomte, lergods.
Final bid300 SEK

58751
Fåtölj, teak/konstskinn, 1900-talets andra hälft.
Final bid1,400 SEK

58752
Tomte, keramik, 1900-tal.
Final bid450 SEK

58750
Hockeykort, ca 2200 st, 1990-tal.
Final bid450 SEK

58749
Brickbord, hopfällbart, ek, 1900-tal.
Final bid550 SEK

58748
Vikt, 10 kg, gjutjärn.
Final bid100 SEK

58747
Puzzle, 6 st, varav 4 st obegagnade, bl. a Ravensburger.
Final bid175 SEK
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.



