58365
Märklin, vagnar, ett parti.
Final bid650 SEK

58363
Märklin, räls, vagnar, hus m.m, ett parti.
Final bid1,500 SEK

58364
Glasburkar med lock och flaskor med bygel, ett parti.
Final bid100 SEK

58362
Skivspelare, Luxor Dirigent 6000.
Final bid450 SEK

58361
Verkstadshyllor, 2 st, metall.
Final bid550 SEK

58360
Verktygslådor, 2 st, samt verktyg m.m.
Final bid100 SEK

57384
Fällbord, brun lasyr, "Björnsholm", Ikeas 1700-talsserie.
Final bid950 SEK
Est1,000 - 1,500 SEK

58358
Verktygstavla, verktyg m.m, ett parti.
Final bid300 SEK

58355
Golvlampa, 3 ljuspunkter, metall, Cottex.
Final bid150 SEK

58357
Flossamatta.
Final bid175 SEK

58356
Skulpturer, 3 st, elefanter, jade på träsockel, Kina, 1900-tal.
Final bid900 SEK

58354
Lornjetter, 2 st, gulmetall/emajl, 1800/1900-tal.
Final bid300 SEK

58352
Tomte med lykta, keramik, Heissner, 1900-talets andra hälft.
Final bid950 SEK

58351
Kaffeskedar, 10 st, silver, ''Disa''.
Final bid1,300 SEK

58350
Bestickservisdelar, 26 st, silver, ''Chippendale'', C.G.Hallberg, 1944.
Final bid3,600 SEK

58349
Matskedar, 6 st, silver 875, Jugend.
Final bid3,800 SEK

58348
Bestickservisdelar, 12 st, silver 875.
Final bid3,400 SEK

58339
Märklin Sprint, bilbana, ett parti, 1900-talets andra hälft.
Final bid2,100 SEK

58347
Kaffeskedar, 10 st, silver, ''Sachsisk''.
Final bid1,200 SEK

58332
Rune Säll, skulptur, 24/75, metall/trä, signerad.
Final bid1,800 SEK

58346
Puderdosa med spegel och läppstiftshållare, silver, importstämplat, 1900-tal.
Final bid550 SEK

58343
Fotoramar, 3 st, koppar, 1900-talets första del.
Final bid125 SEK

58341
Actionfigurer, ett parti, plast, bl. a Kenner.
Final bid250 SEK

58340
Lego, Duplo, ett parti.
Final bid550 SEK

58337
Bilbana, "La Pista Del Campioni", Polisstil, 1970-tal.
Final bid100 SEK

58338
Matta, Bachtiar, Iran, handknuten, ull.
Final bid800 SEK

58336
Vinylskivor i plastback, ett parti, mest rock, bl.a Uriah Heep.
Final bid300 SEK

58334
Beck & Jung, skulptur, ''Girocubes'', aluminium/plexiglas, EA 13/50, signerad, daterad 1977.
Final bid1,600 SEK

58335
Bertil Vallien, vas, glas, ''Rainbow'', Kosta Boda, signerad.
Final bid100 SEK

58333
Byggnader och tillbehör till tågbana , bl. a Märklin, ett parti.
Final bid400 SEK

58329
Märklin, bro m.m, ett parti, 1900-tal.
Final bid300 SEK

58330
Final bid650 SEK

58331
Ljusstakar och ströare, 5 delar, silver.
Final bid1,300 SEK

58328
Moccaservis, 12 delar, porslin, Bareuther, Bavaria.
Final bid225 SEK

58327
Mynt, ett parti, delvis silver, Sverige, 1800/1900-tal.
Final bid3,100 SEK

58325
Brio MEC, ett parti.
Final bid450 SEK

58326
Märklin, tågräls m.m, ett parti, 1900-tal.
Final bid1,000 SEK

58323
Minnesmynt, 5 st, Sverige.
Final bid900 SEK

58322
Mynt, 27 st, äldre, Sverige.
Final bid150 SEK

58320
Äldre sedlar, 25 st, Sverige.
Final bid400 SEK

58321
Mynt, 10 st, Sverige, 1700-tal.
Final bid150 SEK

58318
Göran Wärff, glasservis, 24 delar, ''Prince'', Kosta Boda.
Final bid1,600 SEK

58319
Tågbana i trä, ett parti.
Final bid450 SEK

58317
Träleksaker, bl.a Brio.
Final bid200 SEK

57612
Specerihylla, trä/flintgods, Gustavsberg.
Final bid250 SEK

57074
Trappstegsmattor, 15 st, självhäftande.
Final bid400 SEK

56691
Kopparpannor m.m, 7 delar, bl.a Eva-Trio.
Final bid200 SEK

57187
Brännvinsmått med hylla, 8 delar, koppar/trä, 1900-tal.
Final bid400 SEK