Märklin, vagnar, ett parti.
58365
Märklin, vagnar, ett parti.
Final bid650 SEK
Märklin, räls, vagnar, hus m.m, ett parti.
58363
Final bid1,500 SEK
Glasburkar med lock och flaskor med bygel, ett parti.
58364
Final bid100 SEK
Skivspelare, Luxor Dirigent 6000.
58362
Final bid450 SEK
Verkstadshyllor, 2 st, metall.
58361
Final bid550 SEK
Verktygslådor, 2 st, samt verktyg m.m.
58360
Final bid100 SEK
Fällbord, brun lasyr, "Björnsholm", Ikeas 1700-talsserie.
57384
Final bid950 SEK
Est1,000 - 1,500 SEK
Verktygstavla, verktyg m.m, ett parti.
58358
Final bid300 SEK
Golvlampa, 3 ljuspunkter, metall, Cottex.
58355
Final bid150 SEK
Flossamatta.
58357
Flossamatta.
Final bid175 SEK
Skulpturer, 3 st, elefanter, jade på träsockel, Kina, 1900-tal.
58356
Final bid900 SEK
Lornjetter, 2 st, gulmetall/emajl, 1800/1900-tal.
58354
Final bid300 SEK
Tomte med lykta, keramik, Heissner, 1900-talets andra hälft.
58352
Final bid950 SEK
Kaffeskedar, 10 st, silver, ''Disa''.
58351
Final bid1,300 SEK
Bestickservisdelar, 26 st, silver, ''Chippendale'',  C.G.Hallberg, 1944.
58350
Final bid3,600 SEK
Matskedar, 6 st, silver 875, Jugend.
58349
Final bid3,800 SEK
Bestickservisdelar, 12 st, silver 875.
58348
Final bid3,400 SEK
Märklin Sprint, bilbana, ett parti, 1900-talets andra hälft.
58339
Final bid2,100 SEK
Kaffeskedar, 10 st, silver, ''Sachsisk''.
58347
Final bid1,200 SEK
Rune Säll, skulptur, 24/75, metall/trä, signerad.
58332
Final bid1,800 SEK
Puderdosa med spegel och läppstiftshållare, silver, importstämplat, 1900-tal.
58346
Final bid550 SEK
Fotoramar, 3 st, koppar, 1900-talets första del.
58343
Final bid125 SEK
Actionfigurer, ett parti, plast, bl. a Kenner.
58341
Final bid250 SEK
Lego, Duplo, ett parti.
58340
Lego, Duplo, ett parti.
Final bid550 SEK
Bilbana, "La Pista Del Campioni", Polisstil, 1970-tal.
58337
Final bid100 SEK
Matta, Bachtiar, Iran, handknuten, ull.
58338
Final bid800 SEK
Vinylskivor i plastback, ett parti, mest rock, bl.a Uriah Heep.
58336
Final bid300 SEK
Beck & Jung, skulptur, ''Girocubes'',  aluminium/plexiglas, EA 13/50, signerad, daterad 1977.
58334
Final bid1,600 SEK
Bertil Vallien, vas, glas, ''Rainbow'', Kosta Boda, signerad.
58335
Final bid100 SEK
Byggnader och tillbehör till tågbana , bl. a Märklin, ett parti.
58333
Final bid400 SEK
Märklin, bro m.m, ett parti, 1900-tal.
58329
Final bid300 SEK
58330
Final bid650 SEK
Ljusstakar och ströare, 5 delar, silver.
58331
Final bid1,300 SEK
Moccaservis, 12 delar, porslin, Bareuther, Bavaria.
58328
Final bid225 SEK
Mynt, ett parti, delvis silver, Sverige, 1800/1900-tal.
58327
Final bid3,100 SEK
Brio MEC, ett parti.
58325
Brio MEC, ett parti.
Final bid450 SEK
Märklin, tågräls m.m, ett parti, 1900-tal.
58326
Final bid1,000 SEK
Minnesmynt, 5 st, Sverige.
58323
Minnesmynt, 5 st, Sverige.
Final bid900 SEK
Mynt, 27 st, äldre, Sverige.
58322
Mynt, 27 st, äldre, Sverige.
Final bid150 SEK
Äldre sedlar, 25 st, Sverige.
58320
Äldre sedlar, 25 st, Sverige.
Final bid400 SEK
Mynt, 10 st, Sverige, 1700-tal.
58321
Final bid150 SEK
Göran Wärff, glasservis, 24 delar, ''Prince'', Kosta Boda.
58318
Final bid1,600 SEK
Tågbana i trä, ett parti.
58319
Tågbana i trä, ett parti.
Final bid450 SEK
Träleksaker, bl.a Brio.
58317
Träleksaker, bl.a Brio.
Final bid200 SEK
Specerihylla, trä/flintgods, Gustavsberg.
57612
Final bid250 SEK
Trappstegsmattor, 15 st, självhäftande.
57074
Final bid400 SEK
Kopparpannor m.m, 7 delar, bl.a Eva-Trio.
56691
Final bid200 SEK
Brännvinsmått med hylla, 8 delar, koppar/trä, 1900-tal.
57187
Final bid400 SEK