Trädgårdsbänk, plast.
58313
Trädgårdsbänk, plast.
Final bid200 SEK
Trädgårdsbänk, metall/trä.
58314
Trädgårdsbänk, metall/trä.
Final bid450 SEK
Routrar m.m, ett parti.
58310
Routrar m.m, ett parti.
Final bid100 SEK
Byrå, 5 lådor, bemålat trä.
58309
Byrå, 5 lådor, bemålat trä.
Final bid200 SEK
Frimärken, svenska årssamlingar, 1972-2009, kompletta, postfriskt.
58307
Final bid3,600 SEK
Est2,000 SEK
Matgrupp, 5 delar, stenskiva/gulmetall/textil, Mio.
58302
Final bid2,100 SEK
Byrå, 3 lådor, teak, 1900-talets andra hälft.
58306
Final bid500 SEK
Värmekanon, diesel, Biltema.
58304
Värmekanon, diesel, Biltema.
Final bid700 SEK
Frimärken, ett parti, postfriskt.
58305
Final bid250 SEK
Luigi Bormioli, martiniglas, 12 st, Tiziano.
58303
Final bid450 SEK
Affisch, papegoja, signerad "Irmi 92" i trycket.
58301
Final bid300 SEK
Kaffeservisdelar och ljusstakar, 27 delar, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
58300
Final bid300 SEK
Curt Hillfon, litografi, signerad "Till Måbo från Curre".
58299
Final bid500 SEK
Matservis, 25 delar, stengods, Yamashu Stoneware, Japan.
58298
Final bid100 SEK
Affisch, "Donald Duck and the mummy´s ring".
58297
Final bid300 SEK
Gustav Rudberg, litografi 102/360, signerad.
58296
Final bid250 SEK
Gustav Rudberg, litografier, 3 st, numrerade och signerade.
58295
Final bid100 SEK
Lee Bortin, figuriner, 8 st, keramik, Chicago, signerade.
58294
Final bid300 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, litografier, 4 st, nr 143/200, signerade.
58292
Final bid200 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Abracadabra", litografier, 4 st, nr 15/200, signerade.
58293
Final bid150 SEK
Sparkbil, metall, Vilac.
58291
Sparkbil, metall, Vilac.
Final bid750 SEK
Alf Stridfeldt, serigrafier, 3 st, kompositörer, artists proof, sigillstämplade.
58290
Final bid100 SEK
Pipställ m.m, trä/mässing.
58289
Pipställ m.m, trä/mässing.
Final bid150 SEK
Bertil Vallien, champagneglas, 3 st, "Millenium", Kosta Boda, signerade.
58287
Final bid500 SEK
Byrå, 7 lådor, trä, BoConcept, 2000-tal.
58288
Final bid700 SEK
Matsalsgrupp, 5 delar, trä, gustaviansk stil, 1900-tal.
58284
Final bid1,300 SEK
Tallrikshylla, furu.
58286
Tallrikshylla, furu.
Final bid100 SEK
Kaffeservis, 30 delar, porslin, Bing & Gröndahl.
58285
Final bid125 SEK
Mat- och kaffeservisdelar, 56 st, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
58282
Final bid950 SEK
Trädgårdsstolar, 6 st, metall/flätad plast, stapelbara.
58281
Final bid350 SEK
Taklampa, metall/glas, tiffany-stil, Miranda AB.
58280
Final bid450 SEK
Skåp, trä/glas, edwardianskt, England, 1900-talets början.
58278
Final bid500 SEK
Sideboard, trä, BoConcept, 2000-tal.
58276
Final bid1,200 SEK
Lasse Åberg, glas, 12 st.
58277
Lasse Åberg, glas, 12 st.
Final bid350 SEK
Lars Ejler Schiøler, taklampa, plast, ''Harlekin'', Hoyrup Light, Danmark, 1960-tal.
58275
Final bid350 SEK
Lasse Åberg, glas, 12 st.
58274
Lasse Åberg, glas, 12 st.
Final bid300 SEK
Soffbord, alm.
58273
Soffbord, alm.
Final bid1,200 SEK
Louis Kaff, taklampa, glas/metall, Massive, Belgien.
58272
Final bid600 SEK
Stolar, 6 st, trä/textil "Henriksdal", Ikea.
58271
Final bid125 SEK
Taklampa, koppar, Form-Light, Danmark, 1970-tal.
58270
Final bid400 SEK
Kaffeservis, 24 delar, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.
58269
Final bid450 SEK
Taklampa, metall, TS Belysning, Danmark, 1960-tal.
58268
Final bid500 SEK
Fåtöljer, ett par, rotting.
58266
Fåtöljer, ett par, rotting.
Final bid800 SEK
Sprittunna, ek/metall, 25 liter, krönt, Spritbolaget, Ystad, 1900-tal.
58267
Final bid600 SEK
Takplafond, alabaster.
58262
Takplafond, alabaster.
Final bid2,700 SEK
Itera, cykel, plast, Heva AB/Vilhelmina Plast AB, 1980-tal.
58264
Final bid225 SEK
Bordslampa, metall, Ellos.
58263
Bordslampa, metall, Ellos.
Final bid250 SEK
Radio, "Model One", Tivoli Audio, och Google Home.
58260
Final bid350 SEK