Kaffekvarnar, 4 st, trä/metall.
54520
Final bid200 SEK
Fåtöljer, ett par, rotting.
54517
Fåtöljer, ett par, rotting.
Final bid600 SEK
Reklamtavla, "Christl skönhetsvård", olika material.
54519
Final bid150 SEK
Jöns Andersson (IAS), stolar, ett par, björk/textil, Dvärred-Lindome, 1800-talets första hälft.
54518
Final bid100 SEK
Golvlampa, metall, Hemi. modell Klot 1, 1970/80-tal.
54516
Final bid225 SEK
Skolkarta, Nordamerika, Generalstabens Litografiska Anstalt 1972.
54515
Final bid225 SEK
Korgar, 4 st, flätade.
54514
Korgar, 4 st, flätade.
Final bid250 SEK
Leksaker, 4 st, trä, Brio.
54513
Leksaker, 4 st, trä, Brio.
Final bid250 SEK
Korgar, 4 st, flätade.
54512
Korgar, 4 st, flätade.
Final bid225 SEK
Väggplafond, blyinfattat glas.
54511
Final bid400 SEK
Trappstege, trä/metall, hopfällbar.
54510
Final bid150 SEK
Pall, galon/bok, 1900-talets andra hälft.
54509
Final bid250 SEK
Stringhylla, jubileumsmodell, ''String pocket'', nr. 20/600, obegagnad.
54507
Final bid1,400 SEK
Stringhylla, jubileumsmodell, ''String pocket'', nr. 199/600, obegagnad.
54508
Final bid1,100 SEK
Domkraft, 2,5 ton, Meec Tools.
54506
Final bid400 SEK
Skål på fot, porslin, Royal Dux Bohemia, Tjeckoslovakien.
54505
Final bid1,100 SEK
Herrbetjänt, trä, hjultrissor.
54504
Final bid400 SEK
Ytterfoder, flintgods, majolika.
54502
Final bid125 SEK
Golvlampa, trä, Solbacken.
54503
Golvlampa, trä, Solbacken.
Final bid100 SEK
Takampel, 5 ljuspunkter, mässing, empirestil.
54501
Final bid150 SEK
Vägarbetsskylt.
54500
Vägarbetsskylt.
Final bid100 SEK
Korgar, 3 st, flätade.
54499
Korgar, 3 st, flätade.
Final bid400 SEK
Krus och skålar, 5 delar, stengods, bl.a Höganäs.
54498
Final bid300 SEK
Knivar, 4 st, bl.a Mora.
54497
Knivar, 4 st, bl.a Mora.
Final bid350 SEK
Cykel, 24 tum, Yosemite Vernall Fall, 3 växlar.
54496
Final bid150 SEK
Damcykel, 28 tum, Monark, 3 växlar.
54495
Final bid250 SEK
Vas, flussglas, sekelskiftet 1800/1900.
54494
Final bid100 SEK
Bärnstenar, ett parti.
54491
Bärnstenar, ett parti.
Final bid300 SEK
Fågelhus, trä/metall.
54492
Fågelhus, trä/metall.
Final bid100 SEK
Bestickservisdelar, ett parti, nysilver,  olika modeller.
53803
Final bid750 SEK
Ulrica Hydman Vallien, äggkopp, keramik, signerad.
54490
Final bid175 SEK
Figurin, stengods, EGO, Lidköping.
54489
Final bid125 SEK
Tamburmajor, 24K guldpläterad metall, Ragnar Torkelsson, Skånes Fagerhult.
54482
Final bid450 SEK
Spelbord, trä/filt.
54481
Spelbord, trä/filt.
Final bid100 SEK
Cykel, 26 tum, Crescent Orion, 21 växlar.
54480
Final bid400 SEK
Damcykel, 28 tum, Trek C220, 3 växlar.
54479
Final bid1,100 SEK
Droppur, trä/glas, Exacta, Sverige.
54478
Final bid100 SEK
Droppur, trä/glas, The Ansonia Clock Company, 1900-tal.
54477
Final bid100 SEK
Väggur, trä/glas, Gloria.
54475
Väggur, trä/glas, Gloria.
Final bid100 SEK
Görel Collin, blandteknik, monogramsignerad.
54473
Final bid100 SEK
Görel Collin, kolteckning, monogramsignerad.
54472
Final bid125 SEK
Görel Collin, blandteknik, 2 st, monogramsignerade.
54470
Final bid100 SEK
Trehjuling, 1900-talets mitt.
54466
Trehjuling, 1900-talets mitt.
Final bid200 SEK
Bruno Liljefors, efter, "Änder på klipppa", tryck på duk, signerad i trycket.
54465
Final bid400 SEK
Auguste Renoir, efter, "Roddarnas frukost", tryck på duk, signerad i trycket.
54463
Final bid450 SEK
Kockumsföremål, ett parti, emaljerat.
54462
Final bid300 SEK
Bror Ljunggren, olja på duk, signerad.
54460
Final bid800 SEK
Kaffeservisdelar, 15 delar, benporslin, Blå Blom", Old Gustavsberg.
54458
Final bid300 SEK