Handtag, 6 par, med tillbehör.
52579
Final bid150 SEK
Kaffeservis, 19 delar, porslin, Rosenthal, Bavaria.
52578
Final bid200 SEK
Bålskål m.m, 4 delar, glas.
52577
Bålskål m.m, 4 delar, glas.
Final bid100 SEK
Martiniglas, 6 st.
52576
Martiniglas, 6 st.
Final bid100 SEK
Gitarr, Bjarton, med fodral.
52574
Gitarr, Bjarton, med fodral.
Final bid175 SEK
Hyllor, 2 st, teak/stringmodell, 1900-talets andra hälft.
52573
Final bid100 SEK
Terrassvärmare, med fjärrkontroll, MIO.
52572
Final bid300 SEK
Krus, 2 st, stengods, Höganäs Keramik.
52570
Final bid175 SEK
Per Sundstedt, Taklampa, "Hinken" Kosta Lampan, plåt, 1960/70-tal.
52567
Final bid450 SEK
Stearinljus m.m, ett parti.
52569
Stearinljus m.m, ett parti.
Final bid100 SEK
Gitarrställ, 2 st metall, The Bull och Q-EX Stands.
52568
Final bid200 SEK
Evert Taube, böcker, 15 st.
52566
Evert Taube, böcker, 15 st.
Final bid800 SEK
Ugnslucka, gjutjärn, Cimbrishamns Gjuteri.
52565
Final bid150 SEK
Handfat med underskåp, bl.a IKEA.
52564
Final bid250 SEK
Remmare/vinglas, 7 st, 1900-talets andra hälft.
52563
Final bid150 SEK
Beslag och knoppar, 125+200 st, metall, Elito
52561
Final bid175 SEK
Beslag, 200+125 st, metall, Elito.
52559
Final bid250 SEK
Malmkrona, barockstil, 1900-tal.
52560
Final bid150 SEK
Takkrona, porslin/mässing/glas,1900-tal.
52558
Final bid150 SEK
Poul Henningsen, taklampa, lackerad plåt, "PH5", Louis Poulsen, Danmark.
52557
Final bid1,500 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK
Beslag, 50+100 st, metall, Elito.
52556
Final bid100 SEK
Skåp med skjutdörr, teak, 1950/60-tal.
52554
Final bid400 SEK
Takkrona, sk malmkrona, 5-armad, barockstil, 1900-tal.
52555
Final bid100 SEK
Stereo-receiver, Sonab R-4000.
52553
Final bid250 SEK
Servisdelar, 24 st, flintgods, ''Asiatic Pheasant'', Gustavsberg.
52551
Final bid750 SEK
Byrå med hylla, betsad trä, 1900-talets andra hälft.
52550
Final bid100 SEK
Stereo-receiver, Sonab R-2000.
52549
Final bid300 SEK
Stereo-receiver, SONY STR-414L.
52544
Final bid300 SEK
Nintendo Wii med spel och tillbehör, ett parti.
52543
Final bid400 SEK
Minidiskspelare, SONY ATRAC/ATRAC3 DSP TYPE-S.
52540
Final bid175 SEK
Receiver, NAD 7020i.
52538
Receiver, NAD 7020i.
Final bid350 SEK
Banjo, Remo ''Weather King'', Levin, Amerika.
52537
Final bid600 SEK
Ljuskrona, mässing, 1900-talets första hälft.
52535
Final bid200 SEK
Hushållsvåg, 10 kg, metall, 1900-talets början.
52536
Final bid200 SEK
Arbetslampa, metall/plast, Cotech.
52534
Final bid100 SEK
Smörkärna, furu, 1800/1900-tal.
52530
Final bid125 SEK
Vadarstövlar, PVC/bomull, Rainwear, Danmark.
52533
Final bid175 SEK
Golvllampa, trä, 3 ljuspunkter, 1900-tal.
52529
Final bid100 SEK
Star Wars, kalender, kortsamling och leksaker, ett parti.
52528
Final bid400 SEK
Skulptur, fågel, skuret trä/smide, Sia Collection.
52527
Final bid150 SEK
Sopsäckskärror, 3 st, metall.
52526
Sopsäckskärror, 3 st, metall.
Final bid400 SEK
Mikrovågsugn, Samsung MS23K3614AW.
52525
Final bid175 SEK
Köksassistent, Electrolux Assistent modell nr. 10.
52523
Final bid300 SEK
Litografier, 3 st, numrerade och signerade.
52524
Final bid100 SEK
52522
Final bid100 SEK
Leif Kander, litografi 26/200 , signerad.
52519
Final bid100 SEK
Symaskin, Bernette 715.
52518
Symaskin, Bernette 715.
Final bid150 SEK
Astri Bergman Taube, "Båtliv på Gammelbodaviken", litografi 51/220, signerad.
52516
Final bid250 SEK