Highest bid

60414
Vas, keramik, 1950-tal.
Final bidNo bids

60486
Stånka, trä, märkt 1845.
Final bidNo bids

60507
Vinglas, 6 st.
Final bidNo bids

60527
Spegel, ram i trä.
Final bidNo bids

60534
Skrivbordslampor, 2 st, metall, Belid.
Final bidNo bids

60645
Litografier, olika konstnärer, signerade och numrerade.
Final bidNo bids

60700
Sven Jonson, vas, porslin, "Lagun", Gustavsberg.
Final bidNo bids

60706
Salongsbord, mahogny.
Final bidNo bids

60713
Trasmattor, 4 st, textil.
Final bidNo bids

60719
Soffbord, glas/metall, samtida.
Final bidNo bids

60792
Figurin, stengods, Elbogen.
Final bidNo bids

60795
Spritflaska och vas, keramik, Kina och Holland.
Final bidNo bids

60847
Vaser, skålar m.m, 10 delar, glas, bl.a Orrefors.
Final bidNo bids

60878
Flamskvävnad.
Final bidNo bids

60899
Helge Lundström, litografi 112/300, signerad, daterad -71.
Final bidNo bids

60934
Byrå, 6 lådor, trä.
Final bidNo bids

60996
Lillemor Eldon-Karlsson, olja på duk, ''En gata, målat efter Picasso'', monogramsignerad, 1973.
Final bidNo bids

61010
Gallerimatta, ull.
Final bidNo bids

61022
Taklampa, metall, Markslöjd.
Final bidNo bids