Highest bid

60996
Lillemor Eldon-Karlsson, olja på duk, ''En gata, målat efter Picasso'', monogramsignerad, 1973.
Final bidNo bids

61010
Gallerimatta, ull.
Final bidNo bids

61022
Taklampa, metall, Markslöjd.
Final bidNo bids

61062
Mikrovågsugn, Samsung M1714.
Final bidNo bids

61100
Bordslampa, keramik/metall/textil.
Final bidNo bids