58364
Glasburkar med lock och flaskor med bygel, ett parti.
Final bid100 SEK

58362
Skivspelare, Luxor Dirigent 6000.
Final bid450 SEK

58361
Verkstadshyllor, 2 st, metall.
Final bid550 SEK

58360
Verktygslådor, 2 st, samt verktyg m.m.
Final bid100 SEK

57384
Fällbord, brun lasyr, "Björnsholm", Ikeas 1700-talsserie.
Final bid950 SEK
Est1,000 - 1,500 SEK

58358
Verktygstavla, verktyg m.m, ett parti.
Final bid300 SEK

58355
Golvlampa, 3 ljuspunkter, metall, Cottex.
Final bid150 SEK

58357
Flossamatta.
Final bid175 SEK

58356
Skulpturer, 3 st, elefanter, jade på träsockel, Kina, 1900-tal.
Final bid900 SEK

58354
Lornjetter, 2 st, gulmetall/emajl, 1800/1900-tal.
Final bid300 SEK

58352
Tomte med lykta, keramik, Heissner, 1900-talets andra hälft.
Final bid950 SEK

58351
Kaffeskedar, 10 st, silver, ''Disa''.
Final bid1,300 SEK

58350
Bestickservisdelar, 26 st, silver, ''Chippendale'', C.G.Hallberg, 1944.
Final bid3,600 SEK

58349
Matskedar, 6 st, silver 875, Jugend.
Final bid3,800 SEK

58348
Bestickservisdelar, 12 st, silver 875.
Final bid3,400 SEK

58339
Märklin Sprint, bilbana, ett parti, 1900-talets andra hälft.
Final bid2,100 SEK

58347
Kaffeskedar, 10 st, silver, ''Sachsisk''.
Final bid1,200 SEK

58332
Rune Säll, skulptur, 24/75, metall/trä, signerad.
Final bid1,800 SEK

58346
Puderdosa med spegel och läppstiftshållare, silver, importstämplat, 1900-tal.
Final bid550 SEK

58343
Fotoramar, 3 st, koppar, 1900-talets första del.
Final bid125 SEK

58341
Actionfigurer, ett parti, plast, bl. a Kenner.
Final bid250 SEK

58340
Lego, Duplo, ett parti.
Final bid550 SEK

58337
Bilbana, "La Pista Del Campioni", Polisstil, 1970-tal.
Final bid100 SEK

58338
Matta, Bachtiar, Iran, handknuten, ull.
Final bid800 SEK

58336
Vinylskivor i plastback, ett parti, mest rock, bl.a Uriah Heep.
Final bid300 SEK

58334
Beck & Jung, skulptur, ''Girocubes'', aluminium/plexiglas, EA 13/50, signerad, daterad 1977.
Final bid1,600 SEK

58335
Bertil Vallien, vas, glas, ''Rainbow'', Kosta Boda, signerad.
Final bid100 SEK

58333
Byggnader och tillbehör till tågbana , bl. a Märklin, ett parti.
Final bid400 SEK

58329
Märklin, bro m.m, ett parti, 1900-tal.
Final bid300 SEK

58330
Final bid650 SEK

58331
Ljusstakar och ströare, 5 delar, silver.
Final bid1,300 SEK

58328
Moccaservis, 12 delar, porslin, Bareuther, Bavaria.
Final bid225 SEK

58327
Mynt, ett parti, delvis silver, Sverige, 1800/1900-tal.
Final bid3,100 SEK

58325
Brio MEC, ett parti.
Final bid450 SEK

58326
Märklin, tågräls m.m, ett parti, 1900-tal.
Final bid1,000 SEK

58323
Minnesmynt, 5 st, Sverige.
Final bid900 SEK

58322
Mynt, 27 st, äldre, Sverige.
Final bid150 SEK

58320
Äldre sedlar, 25 st, Sverige.
Final bid400 SEK

58321
Mynt, 10 st, Sverige, 1700-tal.
Final bid150 SEK

58318
Göran Wärff, glasservis, 24 delar, ''Prince'', Kosta Boda.
Final bid1,600 SEK

58319
Tågbana i trä, ett parti.
Final bid450 SEK

58317
Träleksaker, bl.a Brio.
Final bid200 SEK

57612
Specerihylla, trä/flintgods, Gustavsberg.
Final bid250 SEK

57074
Trappstegsmattor, 15 st, självhäftande.
Final bid400 SEK

56691
Kopparpannor m.m, 7 delar, bl.a Eva-Trio.
Final bid200 SEK

57187
Brännvinsmått med hylla, 8 delar, koppar/trä, 1900-tal.
Final bid400 SEK

58315
Trädgårdsbord, metall.
Final bid850 SEK

58313
Trädgårdsbänk, plast.
Final bid200 SEK