57043
Bestickservisdelar, 76 st, olika modeller, bakelit/rostfritt stål.
Final bid175 SEK

57041
Bestickservis, 24 delar, rostfritt stål/bakelit.
Final bid150 SEK

57040
Pallbockar och domkrafter, 4 delar, metall.
Final bid225 SEK

57039
Ryggsprutor, 2 st, plast.
Final bid150 SEK

57038
Elverktyg, skruvstäd m.m, ett parti, bl.a Black & Decker.
Final bid225 SEK

57037
Dan Nygård, blandteknik, signerad.
Final bid100 SEK

57036
Victor Vasarely, serigrafi nr 6/40, signerad.
Final bid3,200 SEK
Est3,000 SEK

57035
Vertygslådor, 2 st, samt verktyg, borrr m.m, ett parti.
Final bid175 SEK

57034
Ardy Strüwer, ''Beige Flowering Palet'', litografi nr 133/175, signerad.
Final bid350 SEK

57033
Verktyg m.m, ett parti, bl.a Bahco och Jonsered.
Final bid175 SEK

57031
Isaac Grünewald, grafiskt blad, signerad i trycket.
Final bid100 SEK

57030
Anders Wallin, blandteknik, signerad.
Final bid100 SEK

57029
Matta, rölakan, ull.
Final bid100 SEK

57028
Final bid300 SEK

57027
Tvättkorg, flätad.
Final bid125 SEK

57026
Garagedomkraft, 2 ton, hydraulisk.
Final bid250 SEK

57025
Gallerimatta, orientalisk, handknuten, ull.
Final bid850 SEK

57024
Folke Wilhelmsson Berg, ''Vårvinden i fjället'', olja på duk, signerad.
Final bid250 SEK

57023
Folke Gustavsson, ''St.Rådmans.g.'', akvarell, signerad.
Final bid100 SEK

57021
Pappelina, gallerimatta, plast.
Final bid400 SEK

57015
Maja Fjæstad, ''Ängsblommor'', handtryck, signerad.
Final bid350 SEK

57020
Björn Ekgren, ''Efter regnet'', litografi nr 151/250, signerad.
Final bid100 SEK

57013
Ulf Greder, litografi nr 336/360, signerad.
Final bid900 SEK

57018
Final bid225 SEK

57017
Takkrona, mässing/glas.
Final bid400 SEK

57016
Takkrona, mässing/glas.
Final bid150 SEK

57014
Ulf Greder, litografi nr 320/360, signerad.
Final bid750 SEK

57011
Fiskespön, rullar m.m, ett parti, bl.a Abu Garcia.
Final bid700 SEK

57010
Klappstolar, 4 st, trä.
Final bid400 SEK

57009
Äldre strykjärn, ett parti.
Final bid125 SEK

57008
Konsollbord med låda, 2 ben, teak, 1900-talets andra hälft.
Final bid150 SEK

57007
Tennföremål, ett parti, bl.a Skurdal Pewter.
Final bid650 SEK

57005
Skeppshult, herrcykel, 28 tum, 5 växlar.
Final bid900 SEK

57006
Crescent Haga Citybike, damcykel, 28 tum, 7 växlar.
Final bid800 SEK

57004
Kaffeservis, 22 delar, porslin, Schönwald, Hackefors, 1900-tal.
Final bid100 SEK

57003
Mortlar med stöt, 3 st, järn.
Final bid225 SEK

57002
Bord, trä/glas.
Final bid225 SEK

57001
Gruvlykta, mässing, 1900-tal.
Final bid400 SEK

57000
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
Final bid100 SEK

56999
Karmstolar, ett par, trä/textil, rokokostil, 1900-tal.
Final bid100 SEK

56998
Trägårdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK

56997
Dränkbar pump, 550 Watt, Grouw.
Final bid175 SEK

56996
Final bid175 SEK

56995
Taklampa och fönsterlampor, 3 delar, snäckskal, Globen AB.
Final bid150 SEK

56994
Marianne Westmann, skärbräda och karott med lock, porslin, "Eden", Rörstrand.
Final bid400 SEK

56993
Anna Ehrner, skålfat m.m, 3 delar, "Contrast", Kosta Boda.
Final bid125 SEK

56992
Final bid100 SEK

56990
Dessertskålar, 7+6, glas, Kosta och Luminarc.
Final bid100 SEK