Bestickservisdelar, 76 st, olika modeller, bakelit/rostfritt stål.
57043
Final bid175 SEK
Bestickservis, 24 delar, rostfritt stål/bakelit.
57041
Final bid150 SEK
Pallbockar och domkrafter, 4 delar, metall.
57040
Final bid225 SEK
Ryggsprutor, 2 st, plast.
57039
Ryggsprutor, 2 st, plast.
Final bid150 SEK
Elverktyg, skruvstäd m.m, ett parti, bl.a Black & Decker.
57038
Final bid225 SEK
Dan Nygård, blandteknik, signerad.
57037
Final bid100 SEK
Victor Vasarely, serigrafi nr 6/40, signerad.
57036
Final bid3,200 SEK
Est3,000 SEK
Vertygslådor, 2 st, samt verktyg, borrr m.m, ett parti.
57035
Final bid175 SEK
Ardy Strüwer, ''Beige Flowering Palet'', litografi nr 133/175, signerad.
57034
Final bid350 SEK
Verktyg m.m, ett parti, bl.a Bahco och Jonsered.
57033
Final bid175 SEK
Isaac Grünewald, grafiskt blad, signerad i trycket.
57031
Final bid100 SEK
Anders Wallin, blandteknik, signerad.
57030
Final bid100 SEK
Matta, rölakan, ull.
57029
Matta, rölakan, ull.
Final bid100 SEK
57028
Final bid300 SEK
Tvättkorg, flätad.
57027
Tvättkorg, flätad.
Final bid125 SEK
Garagedomkraft, 2 ton, hydraulisk.
57026
Final bid250 SEK
Gallerimatta, orientalisk, handknuten, ull.
57025
Final bid850 SEK
Folke Wilhelmsson Berg, ''Vårvinden i fjället'', olja på duk, signerad.
57024
Final bid250 SEK
Folke Gustavsson, ''St.Rådmans.g.'', akvarell, signerad.
57023
Final bid100 SEK
Pappelina, gallerimatta, plast.
57021
Final bid400 SEK
Maja Fjæstad, ''Ängsblommor'', handtryck, signerad.
57015
Final bid350 SEK
Björn Ekgren, ''Efter regnet'', litografi nr 151/250, signerad.
57020
Final bid100 SEK
Ulf Greder, litografi nr 336/360, signerad.
57013
Final bid900 SEK
57018
Final bid225 SEK
Takkrona, mässing/glas.
57017
Takkrona, mässing/glas.
Final bid400 SEK
Takkrona, mässing/glas.
57016
Takkrona, mässing/glas.
Final bid150 SEK
Ulf Greder, litografi nr 320/360, signerad.
57014
Final bid750 SEK
Fiskespön, rullar m.m, ett parti, bl.a Abu Garcia.
57011
Final bid700 SEK
Klappstolar, 4 st, trä.
57010
Klappstolar, 4 st, trä.
Final bid400 SEK
Äldre strykjärn, ett parti.
57009
Äldre strykjärn, ett parti.
Final bid125 SEK
Konsollbord med låda, 2 ben, teak, 1900-talets andra hälft.
57008
Final bid150 SEK
Tennföremål, ett parti, bl.a Skurdal Pewter.
57007
Final bid650 SEK
Skeppshult, herrcykel, 28 tum, 5 växlar.
57005
Final bid900 SEK
Crescent Haga Citybike, damcykel, 28 tum, 7 växlar.
57006
Final bid800 SEK
Kaffeservis, 22 delar, porslin, Schönwald, Hackefors, 1900-tal.
57004
Final bid100 SEK
Mortlar med stöt, 3 st, järn.
57003
Mortlar med stöt, 3 st, järn.
Final bid225 SEK
Bord, trä/glas.
57002
Bord, trä/glas.
Final bid225 SEK
Gruvlykta, mässing, 1900-tal.
57001
Gruvlykta, mässing, 1900-tal.
Final bid400 SEK
Säng, ställbar, med fjärrkontroll.
57000
Final bid100 SEK
Karmstolar, ett par, trä/textil, rokokostil, 1900-tal.
56999
Final bid100 SEK
Trägårdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
56998
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK
Dränkbar pump, 550 Watt, Grouw.
56997
Final bid175 SEK
56996
Final bid175 SEK
Taklampa och fönsterlampor, 3 delar, snäckskal, Globen AB.
56995
Final bid150 SEK
Marianne Westmann, skärbräda och karott med lock, porslin, "Eden", Rörstrand.
56994
Final bid400 SEK
Anna Ehrner, skålfat m.m, 3 delar, "Contrast", Kosta Boda.
56993
Final bid125 SEK
56992
Final bid100 SEK
Dessertskålar, 7+6, glas, Kosta och Luminarc.
56990
Final bid100 SEK