Digitalkamera, Nikon D5100, med tillbehör.
56531
Final bid3,900 SEK
Generator, SDMO LX 3000.
56521
Generator, SDMO LX 3000.
Final bid2,300 SEK
Signe Persson-Melin, burkar, 3 st, glas/kork, ''i kvadrat'', Boda.
56530
Final bid300 SEK
Glasservis, 43 delar, Kosta, 1950-tal.
56529
Final bid350 SEK
Miniatyrmonterskåp, hängare m.m, 4 delar, metall/glas.
56528
Final bid125 SEK
Edward Wollin, akvarell, Gamla Ystad, Klostret, signerad E. Wollin, daterad 1960.
56519
Final bid4,600 SEK
Seriemagasin, Fantomen, Agent X9, Seriemagasinet m.m, ett parti, mest 1980-tal.
56527
Final bid175 SEK
Bestickservis, 24 delar, trä/rostfritt stål.
56526
Final bid300 SEK
Damcykel, Exclusive Cycletrack, 28 tum, 3 växlar.
56525
Final bid1,400 SEK
Bestickservis, 64 delar, nysilver, ''Fleur'',  Frigast, Danmark.
56524
Final bid450 SEK
Vedklyv, Do-it HWLS 4000/370-1.
56523
Final bid800 SEK
Kompressor, HP2 Apollo2, Gelins.
56522
Final bid400 SEK
Stanley Fatmax, arbetsstation, samt diverse verktyg.
56520
Final bid700 SEK
Siw Friberg, ''Carmen II'', akvarell och tusch, signerad,  daterad 1996.
56516
Final bid100 SEK
Takplafond, glas/metall.
56515
Takplafond, glas/metall.
Final bid450 SEK
Bordslampa, saltsten.
56514
Bordslampa, saltsten.
Final bid150 SEK
Stenyxor, 3 st.
56512
Stenyxor, 3 st.
Final bid550 SEK
Bladguld och bladsilver, ett parti.
56513
Final bid2,100 SEK
Takrosetter, 2 st, gips, bl.a Svenska Ornamentfabriken, Arvika.
56511
Final bid225 SEK
Spegel, träram, samtida.
56509
Spegel, träram, samtida.
Final bid400 SEK
Kattvik Design, Båstad, stormlyktor, 2 st, metall/gas.
56508
Final bid500 SEK
Spelbord, ek, 1900-tal.
56507
Spelbord, ek, 1900-tal.
Final bid450 SEK
Krus, 4 st, keramik, bl.a Rörstrand och Gustavsberg.
56506
Final bid300 SEK
JVC, Microsystem  UX-P400 och högtalare HS-301.
56505
Final bid125 SEK
Bestickuppsättning, 122 delar, teak/rostfritt, "Stjärn, Asni, Danmark, med bestickschatull, teak, Stig-bolaget, Malmö, med bestick, 1950/60-tal.
56504
Final bid1,400 SEK
Est3,000 SEK
Solglasögon, ett parti, Provokko.
56503
Final bid175 SEK
Hockeykort, 1990-tal, ca 2200 st.
56502
Final bid400 SEK
Golvlampa, glas, samtida.
56499
Golvlampa, glas, samtida.
Final bid400 SEK
Knut Norman, olja på pannå, signerad.
56500
Final bid100 SEK
Servisdelar, 8 st, porslin, "Adria", Rörstrand.
56498
Final bid400 SEK
Fritz Hansen, spännben till elipsbord, 4 st, metall.
56497
Final bid700 SEK
Kaj Siesjö, olja på pannå, signerad.
56496
Final bid100 SEK
Soffbord, kopparskiva/teak, 1900-talets andra hälft.
56495
Final bid350 SEK
56493
Final bid300 SEK
Digitalkamera, Sony Alpha 33, 2 extra objektiv samt tillbehör.
56491
Final bid350 SEK
Stereo, Pioneer, XRP330M, med fjärrkontroll och väggfäste samt hörlurar, Sony.
56492
Final bid175 SEK
Walter Persson, olja på duk, signerad.
56486
Final bid300 SEK
Itera, plastcykel, 26 tum, 3 växlar.
56490
Final bid750 SEK
Våg, lås m.m, ett parti, metall.
56489
Final bid125 SEK
56488
Final bid200 SEK
Brickbord, ek, hopfällbart.
56487
Brickbord, ek, hopfällbart.
Final bid600 SEK
Burkar, kakformar m.m, ett parti, metall, 1900-tal.
56485
Final bid250 SEK
Kameror, 4 st, samt negativskanner och tillbehör.
56482
Final bid750 SEK
Albert Larsen, olja på duk, signerad, daterad 1933.
56484
Final bid400 SEK
Bordslampa, 2 ljuspunkter, glas/mässing, K&T, 1900-tal.
56481
Final bid175 SEK
Taklampa, koppar, 4 ljuspunkter, jugend.
56480
Final bid600 SEK
Assietter m.m, 12 delar, stengods, Söholm, Bornholm.
56479
Final bid250 SEK
Golvlampa, metall, samtida.
56478
Golvlampa, metall, samtida.
Final bid100 SEK