Elverktyg m.m, 4 delar, bl.a Black & Decker.
55250
Final bid300 SEK
Lego, Sjörövarskepp, 6285, i originallåda.
55248
Final bid2,100 SEK
Matryoshka och väskor, 3 delar, trä/textil, bl.a Ideal.
55249
Final bid175 SEK
Bokhylla med underskåp, teak, tre sektioner, 1900-talets andra hälft.
55247
Final bid100 SEK
Kamera, Polaroid Automatic 320, med tillbehör, i presentask.
55246
Final bid150 SEK
Bokhylla med underkskåp, teak, 1900-talets mitt.
55241
Final bid750 SEK
Djupa tallrikar, 8 st, stengods, Höganäs Keramik.
55245
Final bid350 SEK
Matryoshka, ryska dockor, 10 st, trä.
55244
Final bid550 SEK
Skulpturer, 2 st, trä, Afrika.
55243
Final bid100 SEK
Matryoshka, ryska dockor, 9 st, trä.
55242
Final bid400 SEK
Stig Sasen, ''Västerbron'', blandteknik, signerad.
55240
Final bid800 SEK
Bang & Olufsen, stereo, 3 delar,  samt ett par högtalare.
55238
Final bid1,600 SEK
55237
Final bid225 SEK
Classe Cambell, originallitografi, signerad.
55236
Final bid125 SEK
Albert Krüger, ''Efter regnbyar'', olja på duk, signerad.
55232
Final bid2,800 SEK
55234
Final bid550 SEK
Bo Olsson, akvarellerade litografier, 3 st, signerade, daterade 1987/88.
55229
Final bid400 SEK
Peter Larsson, litografi 46/100, signerad.
55231
Final bid350 SEK
55230
Final bid350 SEK
Bo Olsson, akvarellerade litografier, 3 st, signerade, daterade 1984/85.
55228
Final bid250 SEK
Hallbyrå med en låda, ek/stenskiva, 1900-tal.
55227
Final bid100 SEK
Skåpsläp, Thule CER, 2009.
55226
Skåpsläp, Thule CER, 2009.
Final bid13,000 SEK
Klaffbord med två lådor, avlutad furu, 1900-tal.
55225
Final bid600 SEK
Vattenpump, Jet Garden, Serva, Italien.
55224
Final bid225 SEK
Högtryckstvätt, Black Line HP110X.
55223
Final bid100 SEK
Månbord, 2 delar, bemålat trä, 1800/1900-tal.
55221
Final bid1,100 SEK
Åke Axelsson, stol, "S217", Gärsnäs, samt karmstol, trä/skinn/textil.
55222
Final bid200 SEK
Yrjö Kukkapuro, stolar, 4 st, stomme i metall och björkfaner, textil, Avarte.
55220
Final bid1,700 SEK
Est2,000 SEK
Kuvertbord, bemålat trä.
55219
Kuvertbord, bemålat trä.
Final bid175 SEK
Väggskåp för verktyg, furu.
55217
Väggskåp för verktyg, furu.
Final bid175 SEK
Bordslampa, keramik.
55215
Bordslampa, keramik.
Final bid500 SEK
Bruno Mathsson, "Pernilla 3", vilfåtölj, bok, stålram, skinn, Dux, 1900-talets andra hälft.
55209
Final bid5,400 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
Lådor, 2 st, trä.
55214
Lådor, 2 st, trä.
Final bid100 SEK
Fåtölj, trä/textil, Stouby, Bella, Danmark.
55213
Final bid850 SEK
Månskensampel, glas/mässing.
55212
Månskensampel, glas/mässing.
Final bid800 SEK
Bruno Mathsson, "Pernilla", fåtölj med fotpall, bok, sadelgjord, Dux, 1900/2000-tal.
55206
Final bid8,600 SEK
Est6,000 - 7,000 SEK
Taklampa, metall/plast.
55210
Taklampa, metall/plast.
Final bid100 SEK
Trådlös router, TP-link Archer MR600.
55208
Final bid300 SEK
Klockor, pärlor och bijouterier, ett parti, delvis silver, bl.a Seiko.
55207
Final bid450 SEK
Trädgårdsstolar med karm, ett par, trä/metall.
55203
Final bid1,500 SEK
Yngve Ekblom, gungstol, furu, Kypasjärvi, Överkalix socken, 1910.
55205
Final bid100 SEK
Bordslampa, mässing.
55204
Bordslampa, mässing.
Final bid250 SEK
Pinnstolar, 3 st, bemålat trä.
55200
Final bid750 SEK
Gryta, koppar.
55202
Gryta, koppar.
Final bid250 SEK
Lilly Hulthén Westergren, ''Gammelgården i Foresta'', olja på duk, monogramsignerad LHW.
55201
Final bid150 SEK
Agne Aronsson, blandteknik, signerad.
55199
Final bid100 SEK
Matta, Bokhara, handknuten, ull.
55198
Final bid1,300 SEK
Signar N. Bengtson, blandteknik, signerad.
55197
Final bid100 SEK