60026
Figuriner, 2 st, keramik, Jie.
Final bidNo bids

60044
Handkolorerade kopparstick, 3 st.
Final bidNo bids

60049
Armbandsur, 16 st.
Final bidNo bids

60066
Skånemotiv, 3 st, tusch, signerade, bl.a Gösta Calmeyer.
Final bidNo bids

60068
Ernst Hällgren, originaletsningar, 3 st, signerade.
Final bidNo bids

60070
Bordslampa, keramik, Axella.
Final bidNo bids

60089
Johnny Martinsson, "Ronden", skulptur, keramik, träsockel, 1972.
Final bidNo bids

60092
Brasskärm, metall.
Final bidNo bids

60064
Uniformsbilder, Svenska Försvaret, 10 st, grafiska tryck.
Final bidNo bids

60231
Ljuslyktor, ett par, metall.
Final bidNo bids

60304
Golvlampa, metall.
Final bidNo bids

60414
Vas, keramik, 1950-tal.
Final bidNo bids