60064
Uniformsbilder, Svenska Försvaret, 10 st, grafiska tryck.
Final bidNo bids

60231
Ljuslyktor, ett par, metall.
Final bidNo bids

60304
Golvlampa, metall.
Final bidNo bids

60414
Vas, keramik, 1950-tal.
Final bidNo bids

60486
Stånka, trä, märkt 1845.
Final bidNo bids

60507
Vinglas, 6 st.
Final bidNo bids

60527
Spegel, ram i trä.
Final bidNo bids

60534
Skrivbordslampor, 2 st, metall, Belid.
Final bidNo bids

60645
Litografier, olika konstnärer, signerade och numrerade.
Final bidNo bids

60700
Sven Jonson, vas, porslin, "Lagun", Gustavsberg.
Final bidNo bids

60706
Salongsbord, mahogny.
Final bidNo bids

60713
Trasmattor, 4 st, textil.
Final bidNo bids

60719
Soffbord, glas/metall, samtida.
Final bidNo bids