Shortest time left

61098
Taklampor, ett par, lackerad plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kosta Lampan.
Starting bid100 SEK

60438
Plädar, ett par, ull.
Current bid125 SEK

61103
Fotogenlampor, 3+2 st, glas/mässing, Strömshaga.
Current bid300 SEK

61107
Handdukar, 11 st, linne.
Current bid250 SEK

61108
Handdukar, 12 st, linne.
Current bid350 SEK

60479
Armbandsur, Omega Seamaster Quartz.
Current bid600 SEK
Est2,000 SEK

61110
Barnservisdelar, 4+5 set, plast/metall, Elsa Beskow, Rätt Start.
Current bid400 SEK

61111
Lakan m.m, med spets och brodyr, ett parti.
Current bid200 SEK

61112
Fotogenlampor, 2+1 st, mässing/glas.
Current bid300 SEK

61113
Kinesiska dekorationsföremål och bok, 10 delar, olika material.
Starting bid100 SEK

61114
Handdukar, 11 st, linne.
Current bid225 SEK

61115
Taklampa, mässing, House Doctor.
Starting bid100 SEK

61116
Lakan med spets och brodyr , ett parti.
Current bid100 SEK

61117
Brödburk, keramik.
Starting bid100 SEK

61118
Lakan och örngott med spets och brodyr, ett parti.
Starting bid100 SEK

60570
Lantmäteriutrustning, metall/trä, bl.a Topcon.
Current bid100 SEK

60563
Vägglyktor, 3 st, koppar/glas.
Current bid100 SEK

60565
Vägglyktor, 4 st, koppar/glas.
Current bid150 SEK

61122
Lakan med spets och brodyr m.m, ett parti.
Current bid200 SEK

60406
Rullator, AC873, SeniorSam.
Current bid100 SEK

61125
Bok, Svenska Gods och Gårdar del VIII, Skåne sydöstra delen, 1944.
Current bid125 SEK

61126
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
Current bid100 SEK

61127
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
Current bid250 SEK

61128
Kittel, koppar.
Current bid125 SEK

61129
Telefonhylla, trä/metall.
Current bid100 SEK

61130
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
Current bid225 SEK

61131
Vägghylla, trä.
Current bid100 SEK

61132
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
Current bid100 SEK

61133
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
Current bid225 SEK

61134
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
Current bid100 SEK

61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Current bid100 SEK

61136
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
Current bid650 SEK

61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Current bid100 SEK

61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Current bid150 SEK

61139
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
Starting bid100 SEK

61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Starting bid100 SEK

61141
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
Current bid175 SEK

61142
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
Current bid100 SEK

61143
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
Current bid125 SEK

61144
Väggställ, emalj, Kockums.
Current bid300 SEK

61145
Cykelkärra, metall.
Current bid225 SEK

61146
Perukvas, porslin, Kina.
Current bid175 SEK

61147
Sigrid Richter, skålfat, keramik, Rörstrand, monogramsignerad.
Current bid200 SEK

61148
Högtryckstvätt, Nilfisk C125.3, samt tillbehör.
Current bid350 SEK

61149
Herman Fogelin, skulptur, ''Bagdad Café'', stengods, signerad.
Current bid400 SEK

61150
Figuriner, 3 st, keramik, Bing & Gröndahl, Tengra och Lladro.
Current bid100 SEK

61151
Handdukar, ett parti, linne.
Current bid200 SEK

61152
Trumset, bl.a Wesper.
Current bid350 SEK
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.



