Shortest time left

61153
Dalahästar, 5 st, trä, Mora.
Current bid400 SEK

61154
Bordslampa, mässing/glas.
Current bid200 SEK

61155
Ulf S Nilsson, litografi nr 231/360, signerad.
Starting bid100 SEK

61156
Mikrovågsugn, FAR, D90D25ETL-T2.
Current bid100 SEK

61157
Jan Härstedt, olja på duk, signerad, 1988.
Starting bid100 SEK

61158
Odlingstunnel samt delar, metall/plast.
Starting bid100 SEK

61159
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad A Jerlów.
Current bid100 SEK

61160
Rullskidor, 2 par, salomonbindningar, Skigo och Eagle Sport.
Current bid100 SEK

61161
Vägskylt, A19 Älg, metall.
Current bid100 SEK

61162
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Current bid350 SEK

61163
Matta, ull.
Current bid100 SEK

61164
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
Current bid100 SEK

61165
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
Current bid150 SEK

61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Current bid200 SEK

61168
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
Current bid100 SEK

61169
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
Current bid100 SEK

61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Current bid225 SEK

61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Current bid200 SEK

61172
Fåtölj, bok/textil.
Starting bid100 SEK

61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Current bid225 SEK

61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Current bid200 SEK

61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Current bid125 SEK

61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Current bid150 SEK

61179
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
Current bid250 SEK

61180
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
Starting bid100 SEK

61181
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
Starting bid100 SEK

61182
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
Current bid100 SEK

61183
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
Current bid125 SEK

61184
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
Starting bid100 SEK

61185
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
Starting bid100 SEK

61186
Bijouterier, ett parti.
Current bid100 SEK

61187
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
Starting bid100 SEK

61188
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
Starting bid100 SEK

61189
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
Current bid750 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK

61190
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
Current bid150 SEK

61191
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
Current bid100 SEK

61192
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
Starting bid100 SEK

61193
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
Current bid100 SEK

61194
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
Current bid125 SEK

61195
Ove Olson, olja på duk, signerad.
Current bid100 SEK

61196
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
Current bid100 SEK

61197
LEGO Duplo, tågset, med tillbehör.
Starting bid100 SEK

61198
Pussel, 5 st, Jan van Haasteren, Jumbo.
Current bid350 SEK

61199
Oidentifierad konstnär, "Lurblåsaren i Ystad", olja på pannå, otydligt signerad.
Starting bid100 SEK

61200
Vinetiketter, ca 600 st.
Starting bid100 SEK

61201
Skivspelare, AKAI AP-100.
Current bid100 SEK

61202
Taklampa, 5 ljuspunkter, metall/glas, 1900-talets mitt.
Current bid125 SEK

61203
Miniatyrtavlor, 10 st, olja på papper uppklistrat på pannå, olika konstnärer, 5 st signerade.
Current bid100 SEK
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.



