11d 16h
61252
Current bid3,100 SEK
11d 16h
Flintdolk och spjutspets, sannolikt neolitikum.
61253
Starting bid100 SEK
11d 16h
Allmogetextil, 5 delar.
61254
Allmogetextil, 5 delar.
Starting bid100 SEK
11d 16h
Bordsdukar, 5 st, bl.a med broderi.
61255
Current bid100 SEK
11d 16h
Handdukar m.m, ett parti, linne, 1900-tal.
61256
Current bid100 SEK
11d 16h
Förkläden till folkdräkter m.m, 8 delar, 1800/1900-tal.
61257
Current bid225 SEK
11d 16h
Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad N. Wendin.
61258
Starting bid100 SEK
11d 16h
60537
Current bid100 SEK
11d 16h
Bordsdukar och servetter , ett parti.
61260
Current bid100 SEK
11d 16h
Playmobil, ett parti.
61261
Playmobil, ett parti.
Current bid100 SEK
11d 16h
60720
Current bid1,200 SEK
Est8,000 SEK
14d 14h
61262
Starting bid100 SEK
14d 14h
Delar till fotogenlampor, ett parti, glas/mässing/porslin.
61263
Starting bid100 SEK
14d 14h
61264
Current bid100 SEK
14d 14h
Ryamatta, ull, "Maya", Nordiska Kompaniet, 1970/80-tal.
61265
Starting bid100 SEK
14d 14h
Rostfritt, ett parti.
61266
Rostfritt, ett parti.
Starting bid100 SEK
14d 14h
Figurin, porslin, Liadro.
61267
Figurin, porslin, Liadro.
Starting bid100 SEK
14d 14h
61268
Starting bid100 SEK
14d 14h
Bordslampa, onyx/gulmetall, typ 60, Nafa, 1960-tal.
60113
Current bid100 SEK
14d 14h
Nattljusstakar, ett par, mässing, Skultuna.
61270
Current bid100 SEK
14d 14h
61271
Current bid175 SEK
14d 14h
Bertil Vallien, skål på fot, Boda.
61272
Starting bid100 SEK
14d 14h
Mormorsfilt, virkad.
61273
Mormorsfilt, virkad.
Starting bid100 SEK
14d 14h
61274
Starting bid100 SEK
14d 14h
Kaffebryggare, Moccamaster.
61275
Kaffebryggare, Moccamaster.
Current bid175 SEK
14d 14h
Krus och ytterfoder, 6 delar, keramik, bl.a Rörstrand.
61276
Starting bid100 SEK
14d 15h
Piedestaler, 2 st, trä.
61277
Piedestaler, 2 st, trä.
Starting bid100 SEK
14d 15h
Tomtar, ett parti, keramik, 1900-tal.
61278
Current bid175 SEK
14d 15h
Dammsugare, Miele Complete C3.
61279
Starting bid100 SEK
14d 15h
61280
Current bid225 SEK
14d 15h
Hallbyrå, 2 lådor och lucka, teak, 1900-talets andra hälft.
61281
Current bid150 SEK
14d 15h
Gunvor Olin-Grönquist, assietter, 12 st, stengods, "Kosmos", Arabia.
61282
Starting bid100 SEK
14d 15h
Piedestal, bronserat trä/stenskiva, empirestil, 1900-tal.
61283
Starting bid100 SEK
14d 15h
Dragspel, Granesso, Hagström, 1900-tal.
61284
Current bid150 SEK
14d 15h
Syskrin på ben, trä.
61285
Syskrin på ben, trä.
Starting bid100 SEK
14d 15h
Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.
61286
Current bid100 SEK
14d 15h
Gustav Robé, olja på duk, signerad, daterad (18)99.
61288
Current bid100 SEK
14d 15h
Pottskåp, trä.
61290
Pottskåp, trä.
Starting bid100 SEK
14d 15h
Kontorsstolar, 2 st, trä/metall, höj/sänkbara, snurrbara.
61291
Starting bid100 SEK
14d 15h
Skedar, tänger m.m, 10 delar, silver.
61292
Current bid100 SEK
14d 15h
61293
Starting bid100 SEK
14d 15h
Bordsur, glas, Orrefors.
61294
Bordsur, glas, Orrefors.
Starting bid100 SEK
14d 15h
Fickur, 4 st, silver/mässing.
61295
Fickur, 4 st, silver/mässing.
Current bid125 SEK
14d 15h
Armbandsur, dam, Omega.
61296
Armbandsur, dam, Omega.
Current bid125 SEK
14d 15h
Bankett, trä/textil, 1900-tal.
61297
Starting bid100 SEK
14d 15h
Sockerskrin, silver 830, Tyskland, svenska importstämplar.
61298
Current bid400 SEK
14d 15h
Karmstolar, ett par, trä/textil, 1900-tal.
61299
Starting bid100 SEK
14d 15h
Kaffeskedar, 8 st, silver, "Svenska floran", GEWE.
61300
Current bid225 SEK