Shortest time left

60473
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
Starting bid100 SEK

60492
Fotogentaklampa, 3 ljuspunkter inkluderat fotogenlampan, metall/glas.
Starting bid100 SEK

60524
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

60535
Symaskin, FEIYUE FY2200LCD.
Current bid100 SEK

60585
Symaskin, Brother VX 661S.
Starting bid100 SEK

60593
Bordslampa, keramik/metall/textil, Nittsjö.
Starting bid100 SEK

60601
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
Starting bid100 SEK

60614
Böcker om trädgård och växter, 10 st.
Starting bid100 SEK

60622
Gotthard Sandberg, ''Utsikt från S Åkarp'', olja på duk, signerad, 1933.
Current bid100 SEK

60880
Ryamatta, figural, ull, 1950-tal.
Starting bid100 SEK

60925
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

60936
Vas, keramik, "Ivory", Rörstrand, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

60956
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
Starting bid100 SEK

60986
Taklampa, glas, ''Zero'', Tyringe.
Starting bid100 SEK

60784
Krus, 3 st, keramik, Göteborg och Gustafsberg.
Current bid100 SEK

60796
Mattor, 2 st, orientaliska, bl.a Indo Gabbeh, handknutna, ull.
Starting bid100 SEK

60858
Pläd/sängöverkast, virkad.
Starting bid100 SEK

60663
Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.
Starting bid100 SEK

60710
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
Starting bid100 SEK

60730
Ljushållare till vägg, ett par, metall.
Starting bid100 SEK

60758
Piedestal, keramik.
Starting bid100 SEK