Categories

13d 3h
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
60473
Snurrfåtöljer, 4 st, plast/konstskinn/metall, 2000-tal.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Fotogentaklampa, 3 ljuspunkter inkluderat fotogenlampan, metall/glas.
60492
Fotogentaklampa, 3 ljuspunkter inkluderat fotogenlampan, metall/glas.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
60524
Karin Mobring, skåp med underrede, 2 st, trä/glas, "Vadstena", IKEA, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Symaskin, FEIYUE FY2200LCD.
60535
Symaskin, FEIYUE FY2200LCD.
Current bid100 SEK
13d 3h
Symaskin, Brother VX 661S.
60585
Symaskin, Brother VX 661S.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Bordslampa, keramik/metall/textil, Nittsjö.
60593
Bordslampa, keramik/metall/textil, Nittsjö.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
60601
Skrivbord, 5 lådor, 2 skåp, ek.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Böcker om trädgård och växter, 10 st.
60614
Böcker om trädgård och växter, 10 st.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Gotthard Sandberg, ''Utsikt från S Åkarp'', olja på duk, signerad, 1933.
60622
Gotthard Sandberg, ''Utsikt från S Åkarp'', olja på duk, signerad, 1933.
Current bid100 SEK
13d 3h
Ryamatta, figural, ull, 1950-tal.
60880
Ryamatta, figural, ull, 1950-tal.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
60925
Väggfält, lackarbete med reliefmotiv, trä/ben, Kina, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Vas, keramik, "Ivory", Rörstrand, 1900-tal.
60936
Vas, keramik, "Ivory", Rörstrand, 1900-tal.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
60956
Vitrinskåp med belysning, trä/glas/metall.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Taklampa, glas, ''Zero'', Tyringe.
60986
Taklampa, glas, ''Zero'', Tyringe.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Krus, 3 st, keramik, Göteborg och Gustafsberg.
60784
Krus, 3 st, keramik, Göteborg och Gustafsberg.
Current bid100 SEK
13d 3h
Mattor, 2 st, orientaliska, bl.a Indo Gabbeh, handknutna, ull.
60796
Mattor, 2 st, orientaliska, bl.a Indo Gabbeh, handknutna, ull.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Pläd/sängöverkast, virkad.
60858
Pläd/sängöverkast, virkad.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.
60663
Jacek K. Mieliwodzki, ''Strövstigen'', olja på pannå, signerad.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
60710
Skolplanscher, 2 st, textil/trä.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Ljushållare till vägg, ett par, metall.
60730
Ljushållare till vägg, ett par, metall.
Starting bid100 SEK
13d 3h
Piedestal, keramik.
60758
Piedestal, keramik.
Starting bid100 SEK
Contact

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

+46(0)411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Opening hours

Monday: 13-18
Tuesday: 13-18
Wednesday: 13-19
Friday: 11-14

Follow us on social media

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.