Shortest time left

61124
Leksaksbilar m.m, ett parti, metall/plast/trä, bl.a Corgi och Dinky Toys.
Current bid150 SEK

60630
Josef Ekberg, vas, stengods, ''Sgrafitto'', signerad, Gustavsberg, 1917.
Current bid100 SEK

60504
Soffbord på hjul, trä/glas, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

60651
Salongsmatta, Tunisien, handknuten, ull.
Current bid500 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK

61092
Linnedukar m.m, ett parti.
Starting bid100 SEK

61096
Hushållsföremål, 7 delar, bl. a Strömshaga.
Starting bid100 SEK

61098
Taklampor, ett par, lackerad plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kosta Lampan.
Starting bid100 SEK

60438
Plädar, ett par, ull.
Starting bid100 SEK

61103
Fotogenlampor, 3+2 st, glas/mässing, Strömshaga.
Starting bid100 SEK

61107
Handdukar, 11 st, linne.
Starting bid100 SEK

61108
Handdukar, 12 st, linne.
Starting bid100 SEK

60479
Armbandsur, Omega Seamaster Quartz.
Starting bid100 SEK
Est2,000 SEK

61110
Barnservisdelar, 4+5 set, plast/metall, Elsa Beskow, Rätt Start.
Starting bid100 SEK

61111
Lakan m.m, med spets och brodyr, ett parti.
Starting bid100 SEK

61112
Fotogenlampor, 2+1 st, mässing/glas.
Starting bid100 SEK

61113
Kinesiska dekorationsföremål och bok, 10 delar, olika material.
Starting bid100 SEK

61114
Handdukar, 11 st, linne.
Starting bid100 SEK

61115
Taklampa, mässing, House Doctor.
Starting bid100 SEK

61116
Lakan med spets och brodyr , ett parti.
Starting bid100 SEK

61117
Brödburk, keramik.
Starting bid100 SEK

61118
Lakan och örngott med spets och brodyr, ett parti.
Starting bid100 SEK

60570
Lantmäteriutrustning, metall/trä, bl.a Topcon.
Current bid100 SEK

60563
Vägglyktor, 3 st, koppar/glas.
Starting bid100 SEK

60565
Vägglyktor, 4 st, koppar/glas.
Starting bid100 SEK

61122
Lakan med spets och brodyr m.m, ett parti.
Starting bid100 SEK

60406
Rullator, AC873, SeniorSam.
Starting bid100 SEK

61125
Bok, Svenska Gods och Gårdar del VIII, Skåne sydöstra delen, 1944.
Starting bid100 SEK

61126
Tryck, äldre modebilder, 9 st.
Starting bid100 SEK

61127
Kerstin Stenman, ''Var är min kokbok?'', akvarell, signerad.
Starting bid100 SEK

61128
Kittel, koppar.
Starting bid100 SEK

61129
Telefonhylla, trä/metall.
Starting bid100 SEK

61130
Fiol, trä, Aubert, Johann Bruck, Music Pool.
Starting bid100 SEK

61131
Vägghylla, trä.
Starting bid100 SEK

61132
Taklampa, metall, snäckskalsmodell, samtida.
Starting bid100 SEK

61133
Super Nintendo spel, kontroller m.m, ett parti, bl.a Blackhawk och Super Soccer.
Starting bid100 SEK

61134
Menorah, malm, Ekbergs Malm.
Starting bid100 SEK

61135
Skrivbord, 5 lådor, bemålat trä, 1900-tal.
Starting bid100 SEK

61136
Kerstin Danielsson, skål, stengods, signerad.
Starting bid100 SEK

61137
Stol och bord, 3 delar, bambu/glas/rotting.
Starting bid100 SEK

61138
Fåtölj, Stressless, textil/trä, 2000-tal.
Starting bid100 SEK

61139
Bryggeriflaskor, 3 st, varav 2 st med träställning.
Starting bid100 SEK

61140
Soffbord, trä, 1900-talets första hälft.
Starting bid100 SEK

61141
Kalevala Koru, burk med lock, björk, monogramsignerad, Finland.
Starting bid100 SEK

61142
Våt- och torrdammsugare, WD 1200/30, Biltema.
Starting bid100 SEK

61143
Brickor, skålar m.m, ett parti, trä, mestadels Söwe-Konst, Sövestad.
Current bid100 SEK

61144
Väggställ, emalj, Kockums.
Current bid175 SEK

61145
Cykelkärra, metall.
Current bid100 SEK

61146
Perukvas, porslin, Kina.
Current bid100 SEK
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.



