Categories

14d 1h
Matta, ull.
61163
Matta, ull.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
61164
Pussel, 5 st, bl.a Ravensburger.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
61165
Vattenskidor, Watski Fusion, samt fodral.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
61167
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Current bid100 SEK
14d 1h
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
61168
Dockhus samt tillbehör, plast/trä, LOL Surprise.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
61169
Leksakslyftkran och bilar, 1+3 st, plast, bl.a Dinkie Toys.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
61170
Gustav Rudberg, litografier, 2 st, numrerade och signerade.
Current bid100 SEK
14d 1h
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
61171
Pärlor m.m till smyckestillverkning, ett parti.
Current bid100 SEK
14d 1h
Fåtölj, bok/textil.
61172
Fåtölj, bok/textil.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
61173
Korgar och fat, 3 delar, flätade.
Current bid200 SEK
14d 1h
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
61175
Pärlor m.m till smyckestillverking, ett parti.
Current bid100 SEK
14d 1h
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
61177
Tapetserarbord, hopfällbart, trä.
Current bid100 SEK
14d 1h
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
61178
Marknadsbord, hopfällbart, trä.
Current bid100 SEK
14d 1h
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
61179
Fönster, 4 st, gjutjärn/glas.
Current bid100 SEK
14d 1h
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
61180
Pussel, 5 st, bl.a Jumbo.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
61181
Nils Dardel, "Exotiskt", tryck, 15 st, i mapp, signerade i trycket.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
61182
Smyckeskrin och bijouterier, ett parti.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
61183
Bok, "Svenskt Glas", Wahlström och Widstrand, omtryck 1999.
Current bid100 SEK
14d 1h
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
61184
Carolina Gynning, tryck, tygtryck och värmeunderlägg, 3 st, Gynning Design.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
61185
Ortelius kartor, tryck, 3 st.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Bijouterier, ett parti.
61186
Bijouterier, ett parti.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
61187
Keramikmålning och tygmålningar, 3 delar, Asien.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
61188
Helge Lundström, litografi nr 150/300, signerad, daterad -98.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
61189
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad, daterad -77.
Starting bid100 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
14d 1h
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
61190
Jozefina Krosno, skål på fot, glas, Polen.
Current bid100 SEK
14d 1h
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
61191
Bertil Vallien, "Rainbow", skål, glas, Kosta Boda, signerad.
Current bid100 SEK
14d 1h
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
61192
Vrilskål, trä, monogramsignerad HA, daterad 1969.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
61193
Bijouterier, ett parti, bl. a silver.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
61194
Keramik, 13 delar, Kia på Utö.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Ove Olson, olja på duk, signerad.
61195
Ove Olson, olja på duk, signerad.
Starting bid100 SEK
14d 1h
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
61196
Inger Kihlman, etsning nr 115/125, signerad, daterad -82.
Starting bid100 SEK
Contact

Ystads Auktioner

Östra Zinkgatan 3

27139 Ystad

+46(0)411-35 02 30

info@ystadsauktioner.se

Opening hours

Monday: 13-18
Tuesday: 13-18
Wednesday: 13-19
Friday: 11-14

Follow us on social media

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.