53422 Armbandsur, Certina Certidate, 1960-tal.

Mekaniskt urverk. Visare går inte att spänna/justera.
- Skick:Smärre bruksskick. Repor på glas.
- Storlek:Boett: 3 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |